Princezná Charlotte má 7 rokov a Kate zverejnila jej nové fotografie. Všetkým je jasné, na koho sa najviac podobá

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge)

Princezná Charlotte dnes oslavuje siedme narodeniny. Prostredné dieťa Williama a Kate a zároveň jediné dievča, má dnes sedem rokov a je jasné, čo to znamená.

Ako uvádza portál People, na počesť jej narodenín opäť Kate zverejnila nové fotografie. Hoci William a Kate nedržia svoje deti v ústraní, je jasné, že im chcú ponechať súkromie, preto je každá osobná fotografia niečím výnimočná, a to hlavne pre fanúšikov kráľovskej rodiny. Opäť zverejnili nové fotografie, ktoré nafotila tento víkend vojvodkyňa Kate v Norfolku.

Všetci sa zhodli na tom, na koho sa podobá

Charlotte na nich pózuje v poli neďaleko ich rodinného sídla a na jednej objíma ich psíka. Princezná má rada balet, jazdu na koni a tiež veľmi rada pripravuje domácu pizzu. Už niekoľkokrát sa spolu so svojím starším bratom Georgeom objavila na verejných vystúpeniach spolu s rodičmi, napríklad sa v marci zúčastnila na spomienkovej sloávnosti za svojho prastarého otca princa Philipa.

Mnohí fanúšikovia kráľovskej rodiny sa po zverejnení fotografií opäť zhodli na tom, že princezná Charlotte sa najviac podobá na svoju prastarú mamu, kráľovnú Alžbetu. Čo si myslíte vy?

8
Komentovať