Týchto 9 vecí ste o ich vzťahu netušili. William a Kate oslavujú 11 rokov manželstva

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

William a Kate oslavujú jedenáste výročie svadby. Prešli si rozchodom, ich svadba bola  celosvetovou udalosťou a podarilo sa im založiť krásnu rodinu.

Ako každý dlhoročný pár, tak aj oni majú svoje tajomstvá toho, čo naozaj stojí za silným a šťastným manželstvom, ktoré verejnosti prezentujú. Portál Brightside vybral niekoľko faktov o ich manželstve a vzťahu, ktoré ste možno nevedeli.

Boli spolubývajúci na vysokej škole

Princ William a Kate Middleton sa stretli v roku 2001, pričom obaja navštevovali University of St Andrews. Randiť spolu začali o tri roky neskôr, keď spolu začali bývať zároveň s ďalšími dvoma priateľmi.

Foto: TASR/AP

Pred zásnubami sa rozišli

V roku 2007 sa William s Kate rozišiel, pretože o vzťahu pochyboval a potreboval nejaký priestor. Hoci jej bolo veľmi smutno, nešťastie dlho nevydržalo. O niekoľko mesiacov neskôr, v roku 2008, sa dali opäť dokopy a odvtedy už od seba neboli.

Boli najlepší priatelia

Byť najlepší priatelia je dobrý základ vzťahu a v to veril aj princ William. V rozhovore povedal, že to, že sa s Kate najprv len priatelil, bola obrovská výhoda.

Foto: TASR/AP

Zasnúbili sa potajomky

Ako každý, tak aj oni chceli mať okamih zásnub len sami pre seba. Mesiac predtým, ako to oficiálne oznámili verejnosti, princ William Kate navrhol výlet do Kene. Mali tam čas pre seba a práve vtedy sa rozhodol, že je ten pravý čas.

Ich svadba je v Guinnessovej knihe rekordov

Svadba Williama a Kate bola označená ako svadba desaťročia. Jej svedkom nebolo len 1 900 hostí, ktorí sa obradu zúčastnili, ale tiež milióny divákov, ktorí ju sledovali online. Keďže ju sledovalo 72 miliónov ľudí, bola zaradená do Guinnessovej knihy rekordov ako najsledovanejšia udalosť.

Foto: TASR/AP

Dodržiavajú prísne pravidlá

Bežní novomanželia si často prejavujú lásku na verejnosti, William a Kate si to však dovoliť nemôžu. Riadiť sa musia prísnym protokolom, ktorý zahŕňa zákaz takýchto prejavov na verejnosti. Okrem toho nemôžu jesť morské plody, používať prezývky a majú špecifický spôsob pitia čaju.

Náročné tehotenstvá

Pár má spolu krásne tri deti, no tehotenstvo nebolo pre Kate jednoduché. Trpela silnými nevoľnosťami, zvracaním a dokonca schudla.

Foto: TASR/AP

Zmysel pre humor

Pár, ktorý sa spolu smeje, zostáva spolu. Ich vtipy zachytili na kamery niekoľkokrát a dokonca ich veľakrát zastihli, ako sa spolu smejú.

Spoločné záľuby

Na lyžovačke spolu boli už v roku 2004, no tým sa to neskončilo. Neustále spolu chodia lyžovať a v roku 2016 dokonca zobrali na prvú lyžovačku aj princa Georga a princeznú Charlotte.

1
Komentovať