Princ George oslávil 9 rokov a Kate zverejnila nádhernú fotografiu: Podobu na Williama v sebe nezaprie

Kristína Hagarová

Foto: TASR/AP

Princ George rastie neuveriteľne rýchlo. Mnohí fanúšikovia prežívali jeho narodenie, keďže to bolo prvorodené dieťa princa Williama a jeho manželky Kate Middleton. Teraz už má 9 rokov.

Ako uvádza portál Eonline, William a Kate už tradične zdieľali jeho fotografiu na Instagrame a jeho podoba s otcom je naozaj neskutočná. Rozkošnú fotografiu urobila Kate Middleton na dovolenke začiatkom tohto mesiaca. Kate sa stala v posledných rokoch neoficiálnou fotografkou svojich detí, pričom väčšina záberov, ktoré zverejnia na Instagrame, sú práve od nej.

Je celý William

Začiatkom mesiaca sa George so svojimi rodičmi zúčastnil na Wimledone, čo bolo vôbec jeho prvé vystúpenie na tenisovom turnaji. Na otázku, prečo s ním nebola aj jeho sestra, Kate povedala, že v ten deň to bolo len o Georgovi, ktorý má rád tenis a dokonca ho hráva.

Všetky tri deti boli taktiež zapojené do osláv jubilea kráľovnej Alžbety, kde pútali pozornosť. Tam si ukradol pozornosť hlavne najmladší Louis, ktorý vystrájal presne tak, ako sa od malého chlapca očakáva.

1
Komentovať