Táto mamička prišla na skvelý nápad, ako svoju dcéru počas prázdnin zabaviť. Pozrite sa, aký nezvyčajný program jej pripravila!

Monizz

Deti ich milujú, rodičia by ich zasa radi menili. Letné prázdniny sú pre mnohých hotovou pohromou, a to najmä ak nemajú starých rodičov, ktorí by sa o deti postarali. Vyplniť im program je totiž niekedy skúškou nervov, ale aj trpezlivosti. Táto mamička bola nútená zobrať si týždeň voľna, počas ktorého nemala svoju dcéru kam dať. Pozrite sa, ako sa obe dobre zabávali!

takprosto.cc

Ala Caglar, kreatívna mamička, nepatrí k tým rodičom, ktorí zakazujú deťom hrať sa s jedlom. Svojej dcére dáva toľko priestoru a možností na šantenie, koľko si len vypýta. A tak sa stalo, že kým dievčatko nemalo počas prázdniny kam ísť, urobili si s mamou voľno pre seba. A využili ho naozaj bizarne.

Karfioly, kvety, melóny

Prosté radosti spríjemnili dievčatám Caglarovým leto. Ala sa totiž rozhodla svojej dcérke nafotiť originálny book. Dievčatko na pekných fotografiách pózuje zahalené do rôznych druhov kvetov, zeleniny či ovocia. Fotky spôsobili v ich rodnej krajine hotový ošiaľ a malá modelka sa stala hitom internetu. Podľa nás sa však aj mala prečo. Veď posúďte sami.

takprosto.cc

takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc

Čo si o týchto fotografiách myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: NEUVERITEĽNÁ PREMENA: Vnučka vzala svoju starú mamu do salónu krásy. Sivovlasá stará dáma, ktorá sa cítila škaredá a zbytočná, sa zmenila na nepoznanie

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc

Najnovšie články