NEUVERITEĽNÁ PREMENA: Vnučka vzala svoju starú mamu do salónu krásy. Sivovlasá stará dáma, ktorá sa cítila škaredá a zbytočná, sa zmenila na nepoznanie

Monizz

Pri starších ľuďoch platí, že neradi veci menia. Nielen na sebe, ale aj vo svojich životoch, domácnostiach, zvykoch. Táto stará pani sa cítila zbytočná a čoraz častejšie prepadala smútku a nostalgii. Ostala sama a jej najväčšou radosťou bola jej vnučka. A práve tá sa starkej postarala o skutočne pôsobivé prekvapenie.

videoboom.cc

Ako všetci seniori, aj Mary Hopkinsová si život užívala už najmä z kresla, medzi ľudí veľmi nechodila a podliehala syndrómu starých ľudí, ktorí majú pocit, že na svete už len zotrvávajú. Jej milujúca vnučka je však vcelku pojašená mladá dáma, ktorá sa rozhodla, že takto to so starkou jednoducho nemôže ísť. A tak jej naordinovala potrebnú zmenu.

Neuveriteľná zmena

Slávny stylista Christopher Hopkins sa teda vybral za Mary a spolu s vnučkou jej spôsobili poriadny šok. Tá si na slávnu premenu pre istotu vzala dievčinu ako sprievod, pretože ako sama povedala, nevedela, či by také šialenstvo zvládla aj sama. Po tom, čo sa Mary usadila v kresle, sa začala skutočne rozprávková zmena.

videoboom.cc

Pre Mary tento krok nebol jednoduchý. Ešte stále trpela smútkom, ktorý ju postihol v priebehu minulého roka, kedy jej zomrelo viac blízkych osôb. Maryina vnučka sa však rozhodla, že starkej smútok nepristane a svoj život musí žiť naplno i napriek rodinným problémom.

Pôvodne chcel Christopher Mary celkom zmeniť účes aj farbu vlasov, no s vnučkou usúdili, že takáto zmena by bola príliš drastická a stará pani by ju nemusela znášať dobre. Aké veľké bolo ich prekvapenie, keď polichotená Mary povedala, že mu do rúk vkladá všetku svoju dôveru. Christopher začal svoju prácu.

videoboom.cc

Keď Mary uvidela výsledok stylistovho umenia v zrkadle, takmer omdlela od radosti. Smiala sa a tlieskala a do jej života opäť začala prúdiť radosť. Milovaná starká sa zmenila na nádhernú dámu v rokoch, ktorá zďaleka nevyzerá na svoj vek. Ten z úcty k nemu neprezradíme.

videoboom.cc

Uznajte, že tieto dve ženy majú len málo spoločného!

videoboom.cc

Keď sa starká uvidela v zrkadle, takmer som vyskočila od radosti“, povedala Maryina vnučka. A tak dnes chodí opäť po uliciach, opäť sa stretáva so starými priateľkami a opäť sa teší zo života. Premena Mary naozaj pristane a môže byť vzorom pre všetky dámy v rokoch.

Práve Mary sa totiž stala symbolom toho, že staroba neprináša len smútok, ale aj nové šance a príležitosti žiť. Je príkladom toho, že aj keď osamieme, musíme vstať na vlastné a nájsť nové radosti. A k tomu niekedy stačí aj taká drobnosť, ako je zmena vlasov. Po tejto premene vyšlo najavo, že Mary v krátkej dobe schudla 14 kilogramov a dnes by jej skutočný vek naozaj nikto netipoval.

Čo hovoríte na takúto premenu? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (M), videoboom.cc

Pozri aj: Známy plastický chirurg poradil mojej mame urobiť túto zvláštnu vec. Vrásky v oblasti očí, krku a dekoltu sa stratili ako zázrakom!

Najnovšie články