Neuveriteľné! Princovia William a Harry majú sestru, o ktorej doteraz nikto ani len netušil!

KatkaR

Napriek faktu, že britská kráľovská rodina je ostro sledovaná médiami i širokou verejnosťou, jej členovia sa stále snažia zachovávať si isté súkromie a nedeliť sa o všetko. Navyše, bratia majú od smrti ich matky dôvod, prečo médiám nedôverujú a neželajú si, aby novinári a redaktori rozoberali ich osobný život. Práve preto sa ich fanúšikovia až nedávno dozvedeli zarážajúci fakt – William a Harry majú nevlastnú sestru! 

Článok pokračuje pod videom ↓

Laura Lopes – tak znie meno sestry oboch princov. Jej matkou je Camilla Parker Bowles, ktorá sa vydala za princa Charlesa, otca oboch princov, v roku 2005. Po sobáši sa Camilla rozhodla držať Lauru v ústraní a nevystavovať ju pozornosti médií a verejnosti. Vďaka tomu si Laura užívala relatívne pokojný život. Ktovie, ako to bude teraz.

View this post on Instagram

The Prince of Wales and The Duchess of Cornwall release their new Christmas card. On the front of the card is the Prince of Wales' feathers and the Duchess' cipher. The card, which is surrounded by a thin red border, reads on the inside: "Wishing you a very Happy Christmas and New Year". The picture was taken when The Duchess was celebrating her 70th birthday. #royalty #royals #royal #monarchy #britishroyals #britishmonarchy #britishroyalty #britishroyal #hrh #houseofwindsor #clarencehouse #mountbatten #duchesscamilla #duchessofcornwall #thecrown #camillaparkerbowles #camilladuchessofcornwall #christmas #merrychristmas #princecharles #princeofwales #dukeofcornwall #dukeofrothesay

A post shared by HRH The Duchess of Cornwall (@hrhduchessofcornwall) on

Ak si ale myslíte, že v rodinách vládne hnev a nevraživosť, ste na omyle. V skutočnosti sú si rodiny také blízke, že Laura bola družičkou Kate Middletom na jej svadbe s princom Williamom v roku 2011, no nakoľko všetci prítomní venovali pozornosť šťastným novomanželom, nikto si tento fakt neuvedomil.

pinterest.com
pinterest.com

To však nie je všetko. Laura má aj brata, Toma, ktorý je žurnalistom a spisovateľom. Obaja sú potomkami Camilly a jej prvého manžela Andrewa Parkera Bowlesa.

Laura sa síce neukazuje na očiach verejnosti a médií, no je zodpovedná za manažovanie niekoľkých londýnskych galérií. Je vydatá za účtovníka Harryho Lopesa a majú spolu 3 deti.

May 6, 2006 : Harry Lopes marries Laura Parker-Bowles

Gepostet von Wedding Day am Samstag, 6. Mai 2017

Laura Parker Bowles daugter of camila parkerALL-ROUND PICTURES FROM SOLARPIX.COM – 06.05.06.MUST CREDIT…

Gepostet von My Princess liaison tecnologia of future am Samstag, 31. März 2012

Otázka, na ktorú budú médiá ešte niekoľko mesiacov hľadať odpoveď, znie jasne – objaví sa Laura aj na svadbe princa Harryho a Meghan Markle? Zoznam hostí je totiž zatiaľ prísne strážený a je otázne, kto bude mať tú česť vidieť veľkú udalosť na vlastné oči.

Pozri aj: Ak ste si mysleli, že Superstar bude moderovať opäť Adela, ste na omyle. Nahradí ju táto nová tvár

Katuš, unilad.co.uk

Najnovšie články