O otca prišla, keď mala len 15 rokov. Dcéra zosnulého Paula Walkera si takto krásne uctila jeho pamiatku

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (meadowwalker)

Dcéra zosnulého Paula Walkera Meadow Walker si uctila jeho pamiatku 9 rokov po jeho tragickom úmrtí. Mnohých ľudí dosiaľ nevideným záberom dostala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Page Six, 24-ročná Meadow prišla o svojho otca, keď mala len 15 rokov. Obľúbený herec Paul Walker zomrel pred deviatimi rokmi pri tragickej autonehode. Meadow sa so svojimi fanúšikmi na Instagrame podelila so zatiaľ nevidenou fotografiou, na ktorej sa spolu hrajú bowling.

Zverejnila krásnu fotografiu

„Deväť rokov bez teba. Veľmi ťa milujem, môj anjel,“ napísala na Instagrame, kde má až 3,7 milióna sledovateľov. Paul sa preslávil hlavne rolou Briana O’Connera vo filmoch Rýchlo a zbesilo. Zomrel vo veku 40 rokov. Svetoznáma modelka prezradila, že sa snaží udržiavať pamiatku svojho otca nažive a tvrdí, že sa utešuje sledovaním jeho filmov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meadow Walker Thornton-Allan (@meadowwalker)

„Ľudia hovoria, že prvá vec, ktorú zabudneš, je niečí hlas. Ja mám však to šťastie, že mám jeho hlas v mnohých filmoch,“ povedala modelka pre Page Six. „Rada v noci pozerám jeho filmy. Pre mňa je radosť hovoriť o ňom a udržiavať jeho pamiatku nažive.“

Znamenal pre ňu veľmi veľa

Podelila sa tiež o to, ako veľa pre ňu znamenal počas celého jej života, napriek tomu, že spolu strávili len málo spoločného času. „Bol to vážne môj najlepší priateľ, môj dôverník, moje všetko. Mám pocit, že je vždy so mnou.“ Okrem nej zdieľal Vin Diesel na svojej stránke fotografiu s Paulom. „Deväť rokov… milujem ťa a chýbaš mi,“ napísal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meadow Walker Thornton-Allan (@meadowwalker)

O Meadow sa niekoľko rokov po Paulovej smrti hovorilo pomerne málo, veľmi rýchlo sa však stala módnou ikonou. Predtým, ako dovŕšila 18 rokov, sa stala multimilionárkou, keďže jej otec jej zanechal celý svoj majetok. Tento krok podľa všetkého veľmi zaskočil jeho bratov Codyho a Caleba a jeho matku, ktorá údajne nedostala vôbec nič.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meadow Walker Thornton-Allan (@meadowwalker)

Dedičstvo spôsobilo rozkol

Práve dedičstvo spôsobilo rozkol. Krátko po Paulovej smrti Cheryl Ann žiadala opatrovníctvo Meadov a obvinila jej matku Rebeccu Soteros, že má problémy s pitím a nie je spôsobilá na rodičovstvo. Prípad bol však nakoniec zamietnutý. Meadow udržiava dobré vzťahy s bývalými kolegami jej otca. 25 miliónov, ktoré zdelila po svojom otcovi však neminula na hlúposti. Založila nadáciu Paula Walkera a chce pokračovať v šírení jeho posolstva.