Známy plastický chirurg poradil mojej mame urobiť túto zvláštnu vec. Vrásky v oblasti očí, krku a dekoltu sa stratili ako zázrakom!

Monizz

Počuli ste už o účinkoch najobľúbenejšieho alkoholického nápoja na pleť? O červenom víne sa hovorí, ako o nápoji vášne, ktorý milujú hlavne ženy. Ktovie, možno jeho milovníčky kdesi v hĺbke duše cítia, že pohár červeného neurobí dobre len nálade, cievam, alebo srdcu, ale aj pleti.

Článok pokračuje pod videom ↓
pexels.com

Oživujúci elixír pomáha pleti omladnúť a ničí vrásky naozaj markantne. Ak si s ním budete kožu denne potierať, víno urýchli regeneračné procesy v pokožke naozaj extrémne. Mladá pokožka nemusí byť len pre mladé ženy.

Na dámu

Čo môže byť lepšie, ako pripiť si každý večer pohárom červeného a pár kvapiek pritom odiať na kozmetický tampónik? Červené víno vám dopraje presne to, čo potrebujete. Vaša pleť bude po niekoľkých týždňoch hladšia, žiarivá a v niektorých prípadoch dokonca zaznamenali stratu prirodzeného pigmentu, takže pokožka môže byť aj farebne jednotnejšia. Tento spôsob je jednoduchý a lacný a nemusíte pritom podstupovať žiadne invazívne zákroky. Vyzerať budete stále prirodzene a nikto na vás nebude ukazovať prstom ako na tú, ktorá si dala na staré kolená napichať tvár. Tak si pripite, na dámu!

pexels.com

Aj vínna maska môže byť

Červené víno je známe pre svoje pozitívne účinky na krvný obeh, no menej známe je pre svoje hĺbkové účinky na pokožku. Raz za tri dni si vyčistite pleť a potom si ju natrite červeným vínom.  Ak máte radi krémiky a masky, vyrobte si svoju vlastnú z lahodného nápoja bohov.

Budete potrebovať len 4 polievkové lyžice červeného vína, polievkovú lyžicu mlieka a trochu hladkej múky. Všetky tieto ingrediencie zmiešajte tak, aby vám vznikla zmes krémovej hmoty, nie príliš hustá ani príliš tekutá. Vatovým tampónom, alebo aj prstami si potom masku naneste na vyčistenú pleť a nechajte pôsobiť aspoň 20 minút. Potom masku zmyte teplou vodou. Doprajte si trochu rozmaznávania.

pexels.com

Červené víno v maske vašu pleť dokonale vyčistí a zbaví ju odumretých čiastočiek kože. Nezabudne ju vytónovať a ak budete mať šťastie, vytónovaná vám po niekoľkých týždňoch používania aj ostane. Stratí sa pigment a prirodzená farba vaše pleti bude opäť jednotná.

Mlieko v maske sa stará o hydratáciu a je zároveň zásobárňou minerálov a živín. Obsahuje viac ako 3000 minerálnych zložiek a vitamínov, samotný mliečny tuk pokožku vynikajúco hydratuje a posilňuje. Mlieko rozhodne nevynechajte a ak máte domáce, neváhajte ho použiť namiesto kupovaného.

Ideálne je masku aplikovať večer pred spaním a tesne po umytí tváre, kým je ešte pokožka vlhká z kúpeľa a tak lepšie prijíma potrebné látky.

pexels.com

Ak sa vám postup osvedčí, červené víno pokojne pridajte aj do vášho hydratačného krému. Pár kvapiek mu neuškodí, naopak, svoju dennú dávku budete mať nielen večer, ale aj počas celého dňa. Červené víno je oveľa lepšie, ako všetky možné botoxy a umelé výplne. Pozor si dávajte aj na teplotu vody, ktorá by pri umývaní tváre nemala presiahnuť 25 stupňov Celzia. Pokožku je lepšie umývať vlažnou alebo chladnou vodou a mastnoty očistiť kozmetickým prípravkom. Horúca voda je najčastejšou príčinou tvorby vrások u žien, ktoré neholdujú žiadnemu zlozvyku spôsobujúcemu kožné ryhy. Výborne poslúžia aj kocky ľadu, ktorými si môžete tvár potierať kedykoľvek počas dňa. Okrem toho že hydratujú aj chladia a pokožku prekrvujú. A už nikdy viac nápady s plastickou chirurgiou.

pexels.com

Pozri aj: Obliecť, otestovať a predkloniť sa! Toto je ten najlepší spôsob, ako si v obchode vybrať tú správnu podprsenku

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc

Najnovšie články