10 modeliek, ktorých odvaha a neštandardná krása inšpirujú milióny žien po celom svete, ktoré sa boja byť sami sebou

Michaela

Sami dobre viete, čo je momentálne vo svete šoubiznisu a módy považované za dokonalú krásu – postava ako bábika Barbie, dokonale súmerná tvár, plné pery, úzky driek, výrazné oči, dokonale upravené vlasy, … Vlastne dokonalé všetko. Sme však ľudia, tvory nedokonalé. A práve v tom je tá krása. Hoci aj vo veľkom nose, plnších tvaroch či štrbinke medzi zubami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Modelky týmito nezvyčajnosťami prerazili vo svete módy a inšpirujú tak tisíce žien po celom svete, aby sa nehanbili a ukázali tak, že sú spokojné so svojím zovňajškom. Pretože pokiaľ so sebou nie sme spokojné, nikdy nenájdeme pokoj, rovnováhu a šťastie.

Jeana Turner

https://www.instagram.com/p/BdV_rjzB-gy/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_profile_upsell_test

Nádherná Jeana trpí ochorením s názvom alopécia. V minulosti si nahú hlavu maskovala parochňami, avšak v šou „American Top Model“ jej dodali odvahu, a tak parochne zahodila a rozhodla ukázať svetu svoje skutočné ja. A má byť na čo hrdá!

Lauren Elyse

Jej vzhľad je skutočne nezvyčajný, avšak v sebe skrýva neskutočné čaro. Za jej pigmentovoé škrvny môže nedostatok pigmentu. Nebojí sa však experimentovať s farbami.

Somalia Knight

https://www.instagram.com/p/BIGFdGoDOwg/?taken-by=somaliaknight

Všetci dobre vieme, čo je to šikana. Možno nie na vlastnej koži, avšak Somalia si kvôli svojim nadmerným ušiam šikany užila dosť, až kým si vďaka nim neprerazila cestu do sveta modelingu.

Julia Nobis

View this post on Instagram

@repossi ❤️

A post shared by Julia Nobis (@juliaobis) on

Mnohé z nás sa hanbia za svoj väčší nos. Julia z neho spravila prednosť a vďaka nemu teraz pláva vo vodách módy.

Clarissa Pinkston

Clarissu charakterizujú pehy. Má nimi posiatu doslova celú tvár, čo robí jej vzľad nezvyčajným, avšak nesmierne pútavým. Takisto z nich vyťažila čo najviac a spravila z nich svoju prednosť. Netrápte sa pre pehy, sú krásne!

Iman Mariah

Nezvyčajne sfarbené obočie spravilo z Imany hviezdu. Popri jej nádhernej farbe pleti vyniká. Razom bola z plachej učiteľky hviezda, ktorá si tak splnila dávny sen.

Tia Jonsson

https://www.instagram.com/p/BVDgsQghjAF/?taken-by=tiajonsson

Tia je miláčikom Anti-Agency, ktorí si ju všimli vďaka jej nezvyčajnému zjavu. Tia má poruchu pigmentácie, ktorú však za skutočnú poruchu koniec koncov nepovažuje. Ani my!

Christiania Kazakova

View this post on Instagram

✅I have cellulite – 🚫NOT I feel FAT ✅I have wrinkles – 🚫NOT I feel old ✅I have rolls – 🚫NOT I feel ugly ✅I have $20.00 to my name -🚫 NOT I feel poor ✅I didn’t succeed at this task – 🚫NOT I feel like a total loser. fat, old, ugly, poor, unsuccessful ARE NOT REAL feelings !!!!!!!!!! Please please try and change the INNER DELUSION focused words to REALITY focused WORDS when you speak of yourself. Why being so negative? Just why? Feelings are REAL so examine the real feeling. ✅example: feeling an actual discomfort around your waistline DUE to super tight jeans u got last summer, they no longer fit the same – fact: you gained some weight and have a feeling of DISCOMFORT – pinching squeezing your skin, flash, organs THATS what you feel… NOT FEELING FAT. But that feeling of discomfort. Stop the use of STIGMA LOADED words, they can destroy your self esteem in seconds and take over your day/week/year and anyone who loves you just because you misused the words and confused reality with delusion! Not biggie. But let’s learn to be more loving towards ourselves – we DO deserve our own love ❤️ 💚💛💙💜💗 – Khrystyana – Photo by @melinadeya mua @vlefay style @bethbecker @cinestreampictures production #bodyimage#allbodiesaregoodbodies#loveyourself#bekind#mybodymychoice#curvyfashion#antm#antm24#curved

A post shared by KhrystyAna (@khrystyana) on

https://www.instagram.com/p/BY1OBquFdP_/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_profile_upsell_test

Christiania je na svoje telo hrdá. Ak máte nejaké to kilo navyše, ktorého nie a nie sa zbaviť, uspokojte sa s ním. Christiania a mnoho ďalších žien s plnšími tvarmi sú dôkazmi, že sa vo svete módy dá preraziť aj takto.

Kayla Coleman

Malé oči, veľký nos a pery. Na prvý pohľad sa vám nemusí zdať sympatická, avšak sympatie si získa veľmi ľahko. Veď ju už predsa sledujú tisíce ľudí po celom svete.

Ikram Abdi Omar

Ikram je moslimská modelka, ktorá sa odmietla vzdať hidžábu, avšak jej rozhodnutie akceptujú aj zvuční módni návrhári.

Poznáte aj vy vo svojom okolí niekoho, kto so svojím vzhľadom nie je spokojný napriek tomu, že ho mnohí považujú za nesmierne atraktívneho? Všetci by sme sa mali naučiť byť so sebou spokojní – je to kľúčom ku šťastnému životu.

Pozri aj: Celý život boli terčom posmeškov kvôli svojim jazvám. Týmito fotografiami dokázali, že ľudské telo môže byť krásne aj keď nie je dokonalé

zdroj: Miška, adme.ru