Ženských práv sa zastávala ako 11-ročná a jej pravé meno nie je Meghan. Pre Meghan Markle je tento deň výnimočný

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Obľúbená, ale mnoými aj neznášaná Meghan Markle má dnes 40 rokov. Vojvodkyňa zo Sussexu je prvá z mladej generácie kráľovskej rodiny, ktorá oslavuje toto jubileum.

Článok pokračuje pod videom ↓

V januári 2022 ju dobehne Kate Middleton a v júni zase princ William. Tento špeciálny míľnik v jej živote však podľa portálu HarpersBazaar neplánuje osláviť nijako špeciálne a zdá sa, že sa skôr bude držať v úzadí len so svojím manželom princom Harrym a dvoma deťmi Archiem a Lili. Obaja si chcú dať pauzu od práce a užívať si čas so svojím bábätkom.

Stále sa venujú charite

Napriek tomu, že si dali pauzu od svojich povinností a aktivít, pokračovali vo svojej charitatívnej činnosti. Nedávno napríklad darovali množstvo plienok pre organizáciu, ktorá pomáha podporovať matky bez domova a ich deti. Hoci si mnohí začali Meghan Markle všímať až potom, čo začala chodiť s princom Harrym, existuje hneď niekoľko zaujímavých vecí, ktoré ste o nej možno nevedeli.

Cestovanie je jej vášeň

Ešte predtým, než sa stala matkou a deti sa stali jej prioritou veľmi veľa cestovala. Na bicykli prešla cez Vietnam, karavanom išla po Novom Zélande a dokonca prešla aj celé pobrežie Chorvátska. Rada chodí po menej turistických miestach. Ešte pred oznámením zásnub s princom Harrym si mnohé ženy, ktoré chceli plastickú operáciu nosa, vyberali za vzor práve nos Meghan Markle.

Miluje dobré jedlo

Je tiež vášnivou kuchárkou, ale aj gurmánom a miluje dobré jedlo. Dokáže tiež navariť takmer z čohokoľvek. Zaujímavosťou tiež je, že má nádherný rukopis a venovala sa kaligrafii. Kvôli tomuto talentu pripravovala svadobné oznámenia pre množstvo celebrít. Už v 11 rokoch sa vyjadrila ku právam žien, kedy napísala spoločnosti list so žiadosťou o zmenu len preto, lebo v ich reklame bolo vykreslené, že varia iba ženy. Zaujímavosťou tiež je, že jej meno oficiálne nie je Meghan Markle. Jej prvé meno je Rachel.

0
Komentovať