Princ William a Kate poslali Harrymu a Meghan požiadavku. Reakcia vojvodkyne hovorí za všetko

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Hoci je medzi kráľovskou rodinou stále niekoľko nevyriešených sporov, snahy o uzmierenie sa začali objavovať z oboch strán. Teraz princ a princezná spravili ďalší krok.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, Meghan Markle a princ Harry si už nie sú blízki s kráľovskou rodinou, ale to nezabránilo princovi a princeznej z Walesu, aby sa údajne pokúsili ukončiť spor medzi nimi. Podľa jedného kráľovského experta, princ William a Kate požiadali Harryho a Meghan, aby priviedli svoje deti na návštevu.

Foto: Instagram (alexilubomirski)

Chcú vidieť ich deti

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu majú napätý vzťah s kráľovskou rodinou a momentálne neudržiavajú dobré vzťahy ani s princom a princeznou z Walesu. Kráľovský autor Tom Quinn však povedal, že William a Kate sa to pokúsili napraviť. V rozhovore exkluzívne pre The Mirror uviedol, že pár oslovil Meghan a Harryho a vyzval ich, aby priviezli svoje deti, princa Archieho a princeznú Lilibet, do Spojeného kráľovstva na návštevu.

Táto návšteva sa však neuskutoční, keďže Meghan vraj dupla nohou a túto požiadavku odmietla. Tom povedal: „Nie je šanca, že by Meghan priviezla deti do Spojeného kráľovstva. William a Kate navrhli, aby Meghan a Harry priviedli deti a aby sa tieto dva páry a ich rodiny pokúsili dohodnúť, ale tento návrh doteraz nikam neviedol.“

Archie a Lilibet žijú so svojimi rodičmi v Kalifornii a s kráľovskou rodinou strávili obmedzený čas. Deti sa stretli s členmi kráľovskej rodiny počas platinového jubilea zosnulej kráľovnej Alžbety II., no pred smrťou sa s ňou nestihli naposledy stretnúť. Meghan a Harry mali priviesť svoje deti do Spojeného kráľovstva v septembri 2022, ale nakoniec sa rozhodli nespraviť to pre obavy o ich bezpečnosť.

Najnovšie články