David a Victoria svojej dcére zakázali vec, ktorú má dnes už každý jej rovesník. Dôvod je jednoduchý

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (victoriabeckham)

Victoria a David Beckhamovci chcú chrániť svoju 10-ročnú dcéru Harper pred sociálnymi sieťami čo najdlhšie. Nedovolia jej mať preto účet, kým sa jej neskončí puberta.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Page Six, Victoria nedávno uviedla, že sa zatiaľ neobávajú body-shamingu a toho, že niekto bude riešiť postavu ich dcéry Harper, pretože nie je na sociálnych sieťach. „Keď vidím, akí vedia byť ľudia krutí, znepokojuje ma to,“ povedala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

S dospievaním sa neponáhľa

Zároveň dodala, že verí, že Harper zabezpečí to, aby bola obklopená len dobrými ľuďmi a vybudovala si silnú sebaúctu, čím sa dokáže vyrovnať s neprajníkmi. Victoria sa tiež obáva toho, že sa dostane na sociálne siete a ľudia budú riešiť to, ako vyzerá. „Je vo veku, kedy sa jej telo začne meniť. Uisťujeme sa, že jej všetko vysvetľujeme, komunikujeme a obklopuje sa príjemnými ľuďmi a dobrými priateľmi.“

Chcú ju chrániť

Povedala tiež, že jej dcéra sa s dospievaním nikam neponáhľa a oblieka sa primerane svojmu veku. Nechce sa líčiť a ani ju nezaujímajú vyzývavé kúsky. Nedávno jej dokonca povedala, že sa jej nepáči, aké krátke sukne nosila, keď ešte vystupovala v skupine Spice Girls.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

„Spýtala som sa jej, či nebude nikdy nosiť také krátke sukne a ona mi povedala, že určite nie. No uvidíme,“ povedala so smiechom Victoria. Spolu s Davidom majú dokopy štyri deti, pritom Harper je ich jediná dcéra a najmladšie dieťa.