Herečka Jennifer Aniston prezradila niečo, čo chcel vedieť svet už celé roky. Vracia sa k Bradovi?

Lucia Mužlová

Foto: archív TASR

Jennifer Aniston má neuveriteľných 50 rokov a stále vyzerá úžasne. Jej súkromný život je v médiách rozoberaný celé roky a to najmä kvôli veľkému milostnému trojuholníku. Kedysi priateľka, neskôr manželka sympatického Brada Pitta, potom na koľaji tej druhej ženy a po rokoch trápenia nakoniec exmanželka.

Článok pokračuje pod videom ↓
Foto: archív TASR

Milostný trojuholník

Vzťah Brada Pitta a Jennifer sa však rozoberá do dnes. Po tom, ako sa Brad Pitt rozviedol s Angelinou Jolie, v bulvároch sa hovorí o tom, že by sa k sebe dvojica mala opäť vrátiť. To však obaja vždy popierajú, no nevylučujú, že sú dobrými priateľmi. Dnes sa ale chceme venovať seriálu Priatelia, kde si Jennifer zahrala jednu z hlavných postáv, Rachel Greenovú. Podľa portálu Variety sa mala herečka vyjadriť k tomu, či bude nejaké pokračovanie príbehu najlepších priateľov žijúcich v New Yorku.

Seriál Priatelia miluje celý svet a síce už má prvá epizóda pomaly 25. výročie vzniku, aktuálne ho mnohí pozerajú už niekoľkýkrát. Hlášky, scény a situácie sú nezabudnuteľné, ak chcete relaxovať, uvoľniť sa a pobaviť sa, určite odporúčame zaspomínať si pri nejakej časti na Rachel, Rossa, Pheobe, Joeyho, Monicu a Chandlera.

Foto: flickr (Geoffrey Chandler)

Najpopulárnejší komediálny seriál

Seriál Priatelia sa veľkej popularite tešil celých desať rokov, od roku 1994. Mnohých fanúšikov nesmierne zarmútilo, keď bol v roku 2004 odvysielaný posledný diel. Za ten čas sme boli svedkami toho, ako sa menili osudy šiestich priateľov z New Yorku, raz k horšiemu, raz k lepšiemu. Sledovali sme ich kariérny postup, sťahovanie, rodinné problémy a množstvo iných dôležitých životných momentov. Najmä sme však boli svedkami priateľstva, aké sa len tak nevidí.

Foto: archív TASR

Takmer celý čas sa príbeh odohrával v slávnom bloku, kde priatelia spolu nažívali. V poslednej časti sa málokto ubránil slzám, keď sa naposledy po byte rozhliadli a napokon odovzdali kľúče. Šesť nerozlučných priateľov sa predsa len rozlúčilo a zdalo sa, že sa chcú posunúť ďalej a vydávajú žiť svoje šťastné životy inde. Teraz sa práve Jennifer Aniston konečne vyjadrila k tomu, na čo sa predstaviteľov všetci pýtajú. Dočkáme sa niekedy pokračovania v podobe filmu?

Dočkáme sa pokračovania?

Sama Jennifer Aniston pre Variety prezradila, že herci by aj chceli, no producenti to nedovolia. Každý z nás by si pokračovanie prial, no žiaľ zrejme sa ho nedočkáme, pokiaľ sa na tom nedohodne výroba a produkcia spolu s hercami. Možné je však aj to, že po takom dlhom čase by nám film o priateľoch pokazil našu mienku a pocity, ktoré máme dlhé roky zo seriálu.

Najnovšie články