Slovenka zdieľala úprimný odkaz, v ktorom oznámila krásnu novinku. Takýto odkaz má pre všetkých ľudí

Lucia Mužlová

Foto: pexels

V dnešnej dobe, keď prevláda medzi ľuďmi skôr negativizmus a za jediné pozitívum sa považujú príspevky na Instagrame, ktoré absolútne neukazujú realitu dnešného sveta je pekné vidieť úprimné slová mladej ženy, ktorá je v živote napriek nejakým ťažkostiam šťastná a spokojná.

Článok pokračuje pod videom ↓
Foto: pexels

Na tento príspevok sme narazili na Facebooku v skupine Priznania žien. Táto žena sa síce priznáva, no k úplne iným veciam, ako by ste možno čakali. Napísala krásne a úprimné slová a dokonca anonymne zverejnila aj obrovskú novinku, o ktorej netuší ani jej najbližšia rodina.

„Priznávam, že mám pri sebe muža, s ktorým je nám spolu skvele. Je to veselý človek, pracovitý, dobrosrdečný, zvládame spolu radosti i starosti (a tých je niekedy veru viac než dosť). Aj sa vieme pohádať a hneď aj udobriť. Máme obaja svoje chyby, no vieme ich vzájomne tolerovať. Nemáme milióny na účte, no na všetko si vieme zarobiť, či našetriť.

Foto: pexels

Domček si neustále vylepšujeme. Dovolenka pri mori nás potešila, no väčšiu radosť máme, keď sadneme na motorku a túlame sa po krásach Slovenska…no na čas si dám od motorky pauzu a ostáva tento relax iba na ňom. Dnes je to ôsmy týždeň, čo nosím pod srdcom našu tretiu lásku, je ešte skoro hovoriť to rodine, známym…no je tak vymodlené, vytúžené to malé naše…a kým ja píšem toto tu, môj úžasný muž sa vzal do obchodu kúpiť mi rožky s treskou.

Foto: pexels

Priznávam, že aj keď mi je denno denne zle, že som neustále unavená, v práci mi to dáva zabrať, aby si nik ešte nič nevšimol, tak som mega šťastná a prajem vám všetkým, aby ste našli každý to vytúžene šťastie. U nás je to zdravie, vzájomná dôvera a láska a pokoj.“

Najnovšie články