83-ročná Brigitte Bardot šokuje svojimi vyjadreniami: ,,Keď idete za mužom na izbu, dobre viete, prečo. Herečky, ktoré sa sťažujú na sexuálne obťažovanie, sú pokrytecké a smiešne!“

KatkaR

Určite ste zaznamenali, že hollywoodske hviezdy sa rozhodli vzoprieť sa a bojovať proti sexuálnemu harašeniu. Síce sa o zvýšenie povedomia o tomto probléme snaží veľké množstvo hviezd, vyzerá to tak, že nie všetkým tento problém prekáža. Príkladom je napríklad bývalá svetová modelka a herečka Brigitte Bardot, ktorá svojimi nedávnymi vyjadreniami šokovala širokú verejnosť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

K Bardot sa pridali aj ďalšie hviezdy. Herečka Pamela Anderson má vo svojom názore na sexuálne obťažovanie jasno: “Keď idete do niečej izby, viete, načo tam idete.“ Rovnako Catherine Denevue a ďalších približne 100 francúzskych žien podporuje právo mužov obťažovať ženy.

View this post on Instagram

#brigittebardot

A post shared by Isabel Costa (@isabelfutre) on

Podľa Bardot je väčšina herečiek z filmového priemyslu, ktoré protestujú proti sexuálnemu harašeniu, jednoducho pokrytecká a smiešna. Mnohé z nich sú vraj ochotné využívať svoje ženské zbrane a flirtovať, len aby získali svoju vysnívanú rolu. Nuž a potom sa snažia pritiahnuť na seba pozornosť tým, že zo seba robia obete násilia.

https://www.facebook.com/OldHollywoodElegance/photos/p.1823709234508578/1823709234508578/?type=1&opaqueCursor=Abovpin82JnpMGEpWM2DHj5upE8L9RcyaHYXkaMXpwuwhJ8oZd_6uKf1xnPW_9z6-lvErpSe6jNzUXw45N1L5ZztXzdOigOeLKJZDxDGsq9iE4Qhfb7Kc6hWijXeTFSNP9F0vYUhVvdtwvkTE1ryzX7L5m-AjkytlRPwTHI4IShg7l7pYyXyn9LyQCjGL4OXxmY0f2dAWQV2BaU2rfVggzwZnUz9N0fC8BmdyiwlWJZ7lxhPp8tQGhLT7EAskRvkWiRcQUldO9KeM8avq5Nz-82bwAzTsS37P0U12UiuZqdflEbIm8vaqFUNbrm-4NqD-KUzyiImCk35H-gXXg6otDBuIht7G4WpfDBRRz22DrW1ELGk1CYd43Feg-vEe5peEhsA72pgkJOMFzjsaLMsfub9BKCnJXL_z52NQCsVtZUDJX0JMGSBpCGXIsU9T_sibrsZNXnA8Jc_shwOPnowt-h0&theater

https://www.instagram.com/p/BZlyZWrD6pa/?taken-by=brigittebardotofficial

Herečka, ktorej meno je dodnes synonymom ideálu krásy, tvrdí, že sama nikdy nebola obeťou sexuálneho násilia ani harašenia.

View this post on Instagram

#brigittebardot #vintage #1960s

A post shared by Miss Brigitte Bardot (@missbrigittebardot) on

Bola poctená mužskou pozornosťou a užívala si ju plnými dúškami. Brigitte považovala za kúzelné, keď ju muži nazvali krásnou alebo jej povedali, že má pekný malý zadoček.“

“Takéto komplimenty sú nádherné,“ dodáva 83-ročná herečka.

https://www.instagram.com/p/BbHG2OOjiwi/?taken-by=brigittebardotofficial

Brigitte Bardot Slams MeToo Movement : http://www.laughtard.com/brigitte-bardot-slams-metoo-movement/

Gepostet von Laughtard am Donnerstag, 18. Januar 2018

Brigitte nakoniec nazvala všetky príbehy herečiek, ktoré hovoria o sexuálnom obťažovaní či zneužívaní, “smiešnymi a nezaujímavými,“ pretože ony sa vraj rozhodli samy, keď vymenili pokoj a súkromie za kariéru.

Čo si myslíte o vyjadreniach bývalého (a pre niekoho i súčasného) ženského sexsymbolu? O svoje názory a myšlienky sa s nami môžete podeliť prostredníctvom komentárov.

Pozri aj: Neuveríte, čo našli po rokoch v dome geniálneho umelca Salvadora Dalího

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), ofigenno.com

Najnovšie články