Módna kampaň pobúrila mnohých veriacich. Dôvodom sú tieto plavky

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (addisonraee)

Známa  influencerka Addison Rae podľa Page Six vymazala zo svojho Instagramu fotografiu po tom, čo čelila obrovskej kritike. Jej bikiny pohoršili mnohých veriacich.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Insider, 21-ročná Addison zverejnila svoju fotografiu v bikinách z kontroverznej kampane Adidas a Praying. Biele bikiny v hodnote 100 dolárov mali na sebe nápis Svätej trojice. Na vrchnom diely bolo napísané Otec, Syn a na spodnom Duch svätý. Obrázok medzitým zmazala, aj tak však dokázali spôsobiť veľkú škodu.

Neúctivé voči kresťanom

Mnohí si myslia, že je to veľmi neúctivé voči kresťanom a žiadajú nielen Addison, ale aj značku, aby sa ospravedlnila. Fotografie mali odkazovať na blížiacu sa spoluprácu, ktorá je však pre mnohých ľudí kontroverzná. Pod modelom tenisiek napísali: „Bože, ochraňuj ma, keď bežím. Toto je ten deň, toto je čas na preteky. Ochraňuj moje telo a chráň ma pred zranením.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Praying (@praying)

Plavky zase označili za „liečivé so silnou vierou“. Mnohí fanúšikovia sa už vyjadrili, že zostali pohoršení a myslia si, že by sa mala aj herečka nad sebou zamyslieť. Značka Praying často využíva náboženské slogany a robí to veľmi kontroverzným a výrazným spôsobom.