Aký tvar má váš palec? Možno to o vás hovorí viac ako ste si doteraz mysleli

Monizz

Pri prvom stretnutí s cudzou osobou sa zvyčajne pozeráme na tvár, oblečenie, celkový zjav. Málokomu napadne sledovať prsty. Koniec koncov, ako aj? Bolo by nanajvýš čudné, keby sme cudziemu človeku pri spoločnom rokovaní alebo obede skúmali prsty. Je to ale škoda, pretože tvar palca dokáže prezradiť viac než si myslíme.

Článok pokračuje pod videom ↓

Venovať viac pozornosti rukám nášho partnera, kolegu, šéfa alebo človeka, s ktorým sme sa dostali do sporu, nám môže výrazne pomôcť odhadnúť, čo od takejto osobnosti očakávať. Práve palec na ruke dokáže vypovedať o človeku a jeho sile vôle, základných charakterových vlastnostiach, ale aj niektorých všeobecných osobnostných kvalitách. Pozrite sa na svoje palec. Čo o vás vypovedá ten váš?

1
takprosto.cc

Variant A

Spodný článok prsta je dlhší ako vrchný. Tento pomer v dĺžke článkov ukazuje, že majiteľ takéhoto palca je spoľahlivý a dôveryhodný človek. Majitelia takýchto palcov sú pozorní ľudia a majú schopnosť pozerať sa na veci objektívne. Väčšinou ide o racionálnejšie zmýšľajúcich ľudí, ktorí nerobia neuvážené kroky. Nestavajú si vzdušné zámky a môžete od nich čakať lojálnosť. Neznášajú tlak vyvíjaný zvonka a veľký význam prikladajú psychickej a duševnej pohode.

Variant B

Oba články palca sú približne rovnakej dĺžky. Ľudia s takýmto palcom sú typickí tým, že majú všetko vopred naplánované a premyslené. Napriek možnej upätosti sú väčšinou pohodlní a uvoľnení. Emócie a pocity držia pod zámkom a nemôžu si dovoliť žiť čo i len jeden deň na polovicu. Vždy idú na plný plyn a majú flexibilnú myseľ. Sú zvedaví a ich mnohostranný charakter im zaručuje dokonalú komunikáciu so všetkými druhmi pováh. Zväčša sú vynikajúci diplomati.

Variant C

Vrchný článok palca je dlhší ako spodný. Títo ľudia sú nenapraviteľní romantici a často aj rojkovia. Milujú všetko emocionálne, niekedy i duchovné. Radi sa prechádzajú v prírode, hľadajú vo všetkom hlbší zmysel a túžia po krásnych a ideálnych veciach. Rovnako, ako emocionálne sú založení, sú aj mimoriadne nepredvídateľní v pracovných záležitostiach. Radi striedajú zamestnania a neraz sa pri nich človek ocitá na vážkach, pretože sú schopní zmeniť svoj názor z minúty na minútu. I keď ľudia s takýmto palcom nevynikajú svojou zodpovednosťou v pracovnom živote, sú najlepšími priateľmi, poslucháčmi, ale aj poradcami, akých ste mohli stretnúť.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc