Bývalý manžel Jennifer Lopez to povedal narovinu: Pre túto vec jej manželstvo s Benom určite nevydrží

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Bývalý manžel Jennifer Lopez dal najavo svoje pocity ohľadom jej manželstva s Benom Affleckom. Myslí si, že im to nevydrží a má na to jednoduchý dôvod.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, J. Lo svojho prvého manžela Ojaniho Noa, spoznala v roku 1996, zobrali sa v roku 1997 a o rok na to, 1998, sa rozviedli. „Prajem jej a Benovi všetko najlepšie, ale nie som presvedčený, že to vydrží. Jen miluje byť zamilovaná, no bola už šesťkrát zasnúbená a Ben je jej manžel číslo štyri… Bol som manžel číslo jedna a ona mi povedala, že som láska jej života, hovorila mi, že budeme navždy spolu,“ povedal.

Foto: Instagram (jlo)

Myslí si, že im to nevydrží

„Zamilovali sme sa, keď už bola slávna, no počas nášho manželstva sa z nej stala mega hviezda. Roky bolo príliš bolestivé o tom hovoriť, chcel som si len ľahnúť a žiť svoj život. Ale keď som videl, že sa vydala za Bena, ktorý je dobrý chlap, pocity sa mi vrátili naspäť.“ Ďalej povedal, že sa roky cítil popálený a pomliaždený a myslí si, že keby okolo seba nemala toľko ľudí, možno by boli stále spolu. Dodal, že verí, že Jen našla lásku, ktorú hľadala.

Verí, že našla lásku, ktorú hľadala

Po rozchode s Ojanim sa Jennifer vydala a v rokoch 2001 až 2003 bola vydatá za Crisa Judda a od roku 2004 do 2014 za Marca Anthonyho, s ktorým mala dve deti, dvojičky Esme a Maximiliana. V roku 2002 začala chodiť s Benom a v tom roku sa aj zasnúbili. Neskôr však zásnuby zrušili, ublížila im vraj pozornosť médií. Oficiálne sa rozišli v roku 2004, chodiť spolu opäť začali v roku 2021. Zobrali sa tento rok, 17. júla.

Foto: profimedia

Jennifer uviedla, že je vďačná za to, že láska je trpezlivá a ukázalo sa, že vydrží aj 20 rokov. „Mali pravdu, keď povedali, že všetko, čo potrebujete, je láska. Sme veľmi vďační… Zostaňte trpezlivý dosť dlho a možno zažijete najlepší okamih svojho života pri prechádzke v Las Vegas o pol jednej v noci v tuneli lásky so svojimi deťmi a tým, s ktorým strávite svoj život.“

Najnovšie články