Výskum hovorí jednoznačne: Ľudia, ktorí sa narodili v tomto mesiaci, sú najviac sexi

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (emmawatson/gal_gadot)

Krása je veľmi relatívny pojem a len ťažko sa dá zjednotiť. Väčšinou sa už dvaja ľudia, ktorí sa veľmi dobre poznajú nevedia zhodnúť v tom, či je niekto atraktívny, alebo nie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vedci však prišli so zaujímavým výskumom. Zdá sa, že existuje mesiac v roku, ktorý „produkuje“ najviac sexi ľudí. Ako uvádza portál Ladbible, skupina FROM MARS urobila výskum a odhalila tie mesiace v roku, ktoré podľa všetkého produkujú tých najatraktívnejších ľudí. Vychádza pritom z 500 najpríťažlivejších celebrít na svete.

Najatraktívnejšie celebrity

Podľa zoznamov najatraktívnejších celebrít a ich dátumov narodenia vytvorili 12 miest, tak ako je mesiacov v roku, pričom došli k zaujímavým záverom. Podľa nich sa najviac sexi ľudí rodí v apríli. Medzi známe osobnosti, ktoré sa v tomto mesiaci narodili patria Michael Fassbender, Emma Watson a Gal Gadot. Druhé miesto patrí augustu s Chrisom Hemsworthom a Halle Berry a Blake Lively. Tretie miesto patrí februáru s Harry Styles, Michael B. Jordan a Rihannou.

Foto: Instagram (emmawatson)

Na posledných troch miestach sa umiestnili mesiace máj, júl a jún. Avšak, ako uvádzajú samotní výskumníci, vzhľad je veľmi subjektívny pojem a čo je pre niekoho sexy, inému sa zase vôbec nepáči. Tiež stojí za zmienku poznamenať, že v júni sa napríklad narodila Angelina Jolie či Johnny Depp, ktorí sa teda za atraktívnych jednoznačne považujú.

Rebríček

 1. miesto: apríl
 2. miesto: august
 3. miesto: február
 4. miesto: december
 5. miesto: september
 6. miesto: marec
 7. miesto: október
 8. miesto: november
 9. miesto: január
 10. miesto: máj
 11. miesto: júl
 12. miesto: jún