Zuzana Fialová si nechala moderne prerobiť svoj byt. Toto je inšpiratívny detail, ktorý budete chcieť mať doma aj vy

Lucia Horáková

Zuzana Fialová patrí medzi jednu z našich najlepších herečiek, ktorá bola v roku 2017 súčasťou úspešného filmu Čiara, okrem toho ju môžeme opäť vidieť sedieť za porotcovským stolom v šou Tvoja tvár znie povedome.

Zuzana vyštudovala Vysokú školu múzických umení v Bratislave v roku 1998, no herecky aktívna je už od roku 1989. Vidieť sme ju mohli napríklad vo filmoch Vášnivé známosti, Jahodové víno, Kriminálka Staré Mesto či v mimoriadne úspešnej snímke Čiara. Po pracovnej stránke sa jej teda evidentne darí a tak sa ešte minulý rok rozhodla, že prišiel čas zmodernizovať si svoje bývanie.

Sympatická herečka požiadala o pomoc odborníkov, ktorí jej pomohli z jej bytu vyčarovať oku lahodiaci moderný celok, ktorý zároveň pôsobí ukľudňujúco. Architekt uprednostnil prírodné materiály, pričom prevláda biela a svetlé kamenné tóny. V jedálenskej časti dokonca pri stole visí jednoduchá hojdačka, ktorá je rozhodne veľmi originálnym a inšpiratívnym doplnkom celého interiéru.

„Pre Zuzku Fialovú sme vytvorili jedinečný interiér, ktorý sa nesie v nadčasovom metropolitnom štýle a zároveň sme v ňom odzrkadlili kus Zuzkinej osobnosti,“ vysvetľuje architekt na sociálnej sieti.

Konečný výsledok je skutočne očarujúci a herečka si tak môže počas voľna náležite oddýchnuť v príjemnom domácom prostredí.

Foto: Facebook/Studio e
Foto: Facebook/Studio e
Foto: Facebook/Studio e
Foto: Facebook/Studio e
Foto: Facebook/Studio e
Foto: Facebook/Studio e
Foto: Facebook/Studio e
Foto: Facebook/Studio e

Lucy, Facebook

11
Komentovať