Stačil len jeden pohľad a fanúšikom to bolo hneď jasné. Takýto je vzťah medzi Williamom a Kate aj po rokoch

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Fanúšikovia kráľovskej rodiny zostali vo vytržení po tom, ako videli Kate Middleton pozerať sa na svojho manžela, princa Williama. Podľa mnohých je to dôkaz toho, že k sebe cítia veľkú lásku aj po rokoch.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Daily Mail boli princ a princezná z Walesu v Olympijskom parku kráľovnej Alžbety v Londýne. Okrem toho, že obaja vyzerali výborne, zúčastnili sa akcie s Coach Core, ktorú odštartovali. Keď prišli na podujatie, Kate si všimli, ako sa usmieva a smeje so svojím manželom a ľudia na sociálnych sieťach zostali vo vytržení.

Pohľad Kate Middleton hovorí za všetko

Kate na Williama pozerá s radosťou a láskou a mnohým ľuďom to vôbec neušlo. Taktiež ju zachytili, ako sa smeje na tom, čo William hovoril. „Spôsob, akým sa princezná pozerá na svojho manžela hovorí za všetko.“ „Rád vidím, keď si takto milo prejavujú náklonnosť.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Middleton Brasil (@katemiddletonbrasil)

Neskôr William predviedol svoje boxerské schopnosti, aby oslávil 10. výročie charity športových trénerov. Spolu s Kate sa stretli s niekoľkými mladými ľuďmi, s ktorými charita spolupracuje a William si vyskúšal aj spomínaný box.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Waleses💖 (@katemiddleton_uk)

Podpora charity

Cieľom charity je vytvoriť ďalšiu generáciu športových trénerov, ktorí budú sami inšpirovať svoje komunity a podporovať znevýhodnených mladých ľudí, ktorí sa chcú športu venovať. Medzi ambasádormi je aj viac známych športovcov. Mnohých zaujal aj outfit princeznej Kate, ktorá mala na sebe dvojradové sako Chanel z roku 1995, čierne nohavice a jemný náhrdelník.