Tehotenstvo sa im darilo tajiť celé mesiace. Známa herečka a spevák majú ďalšie bábätko

Hyriaková Kristína

Foto: Profimedia

Tehotenstvo držali v tajnosti a zdá sa, že tomu dopomohla aj kríza spojená s koronavírusom. Ľudia sa viac utiahli do seba a držali si svoje súkromie. Zdá sa však, že obľúbený pár sa stal po druhý raz rodičmi.

Reč je o Jessice Biel a Justinovi Timberlakeovi, ktorí sa podľa portálu DailyMail stali už druhí raz rodičmi. Začiatkom minulého týždňa mala porodiť 38-ročná herečka ďalšieho syna svojmu manželovi, 39-ročnému spevákovi Justinovi. Spolu okrem toho majú ešte jedného syna, Silasa, ktorý má 5 rokov. Táto informácia je podľa portálu exkluzívna a hoci ani jeden z populárneho páru tento fakt zatiaľ nepotvrdil.

Neukazovali sa na verejnosti

V súčasnosti má byť s nimi v domácnosti aj Jessicina mama, 65-ročná Kimberly Conroe Biel. Práve tá mala zavolať svojej priateľke, že zostáva u nich doma celý týždeň a potvrdila aj pohlavie bábätka. Ani jeden z nich nebol od marca na verejnosti a predpokladá sa, že od 25. marca zostali vo svojom dome. Príliš aktívni neboli ani na sociálnych sieťach a svoje fotografie veľmi nezverejňovali.

Foto: SITA

Vyzývali ľudí k dôležitým veciam

Výnimku tvorila len fotografia z Jessiciných narodenín v marci, kedy by mala byť vo štvrtom mesiaci. Žiadne fotografie však neukazujú herečku od pása dole. Svoje sociálne siete skôr využívali na to, aby poukázali na dôležité veci, napríklad na Black Lives Matter a spravodlivosť pre Breonnu Taylor. Zverejnili taktiež fotografiu ich syna, keď oslavoval piate narodeniny a poukázali na to, že nie každé dieťa má v živote šťastie, a preto vyzvali ľudí, aby finančne prispeli na záchranu detí a ich stravu v Amerike.

Foto: SITA

Spevák sa ospravedlnil

Narodenie ich ďalšieho syna prišlo len osem mesiacov po tom, čo Justina paparazzi zachytili s Alishou Wainwright, ktorú na jednej party chytal za koleno aj za ruku. Justin sa o dva týždne na to verejne ospravedlnil za svoje nevhodné správanie a priznal, že v tú noc veľa pil, avšak taktiež povedal, že nič viac sa nestalo. „Ospravedlňujem sa svojej manželke a rodine za to, že si museli prejsť touto trápnou situáciou a zameriam sa na to, aby som bol lepším manželom aj otcom,“ povedal.

Jessica Biel sa k tomu viac nevyjadrovala, rovnako ako Alisha. Svojmu manželovi odpustila a zdá sa, že ich vzťah to ešte viac posilnilo. Na svätého Valentína zverejnila fotografiu s ním aj so svojím synom, kde napísala: „Moje valentínky. Milujem vás, chlapci.“ 

Najnovšie články