Stačilo, že Kate Middleton vošla do miestnosti a všetci zostali ohromení. Tento detail si všimol úplne každý

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton sa objavila prvý raz ako princezná z Walesu a všetci zostali ohromení. 40-ročná Kate mala na štátnom bankete v Buckinghamskom paláci na sebe svoju prvú tiaru, ktorú mala na sebe aj princezná Diana.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, banket sa konal v rámci prvej štátnej návštevy za vlády kráľa Karola, na ktorej privítal prezidenta Juhoafrickej republiky Cyrila Ramaphosu v Spojenom kráľovstve. Na elegantný večer prišla aj princezná Kate, ktorá mala na sebe bielu róbu od Jenny Packham v kombinácii s diadémom kráľovnej Mary. Na sebe mala aj perlové náušnice. Diadém rada nosila aj jej svokra, princezná Diana.

Foto: profimedia

Náušnice patrili princeznej Diane

Práve náušnice patrili zosnulej princeznej Diane a diadém je v kráľovskej rodine od roku 1913. Svoj vzhľad doplnila aj rádom kráľovskej rodiny, hviezdou a šerpou. Princ Willaim mal tiež vyzdobený oblek a mal aj miniatúrne medaily a rády. V dôsledku koronavírusu je táto návšteva prvou, ktorú britská kráľovská rodina organizovala od návštevy vtedajšieho amerického prezidenta Donalda Trumpa v roku 2019.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kate Middleton (@_kate_middleton_royal)

Všetkým vyrazila dych

Kate už na sebe raz diadém mala, a to v roku 2019, na recepcii pre tisíc hostí. Zároveň mala na sebe námornícke zamatové šaty s dlhými rukávmi od Alexandra McQueena. Camilla mala na štátnom bankete taktiež svoju prvú čelenku za vlády kráľa Karola, ktorú mala na sebe kráľovná Alžbeta v roku 2015. Zúčastnili sa aj princ Edward, Sophie, grófka z Wessexu vojvoda a vojvodkyňa z Gloucesteru, vojvoda z Kentu, lady Susan Hussey a bývalá dvorná dáma kráľovnej Alžbety Annabel Whitehead.