Keď porodila, na jej dcérku sa chodila pozerať celá nemocnica. Neuveríte, ako toto dievčatko vyzerá

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Len pártýždňové dieťa sa stalo na sociálnych sieťach virálnym. Pozerať sa na neho chodili už ľudia v pôrodnici a dôvod je jednoduchý, dievčatko má na hlávke extrémne veľa vlasov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, 21-ročnú Kiayu Leach zastavujú na ulici cudzí ľudia a ako tvrdí, jej vlasy majú vlastný rozum a nedajú sa poradine učesať. „Každý porovnáva jej vlasy s účesom Elvisa Presleyho,“ povedala Kiaya. Prirodzene jej stoja na hlave bez toho, aby ich nejako upravovala. Husté a dlhé vlasy má už od narodenia.

Vlasy sa jej už ani nesnaží upraviť

„Snažila som sa jej ich upraviť, ale nakoniec som sa na to vykašľala a nechala som ich, nech si robia, čo len chcú,“ povedala. Už po piatich hodinách po pôrodu mnohí zdravotníci pozerali na bábätko, z ktorého boli veľmi prekvapení. V skutočnosti prvá vec, ktoré lekári na bábätku komentovali, boli jeho vlasy.

Foto: Profimedia

Výnimočné vlasy majú v rodine

„Prvé, čo lekári hovorili, bolo aká je veľká a koľko má vlasov. Jej vlasy pritom ešte stále rastú, nemôžem tomu uveriť. Máme tiež špeciálny deň, kedy jej vlasy umývame,“ povedala. Hallin starší brat, trojročný Hunter, svoju sestru nazýva Hulk, pretože jej vlasy mu ho pripomínajú. Práve on sa pritom pridáva do rodiny s výnimočnými vlasmi, keďže jeho zase volajú Thor, kvôli dlhým blonďavým vlasom.

Foto: Profimedia

Mamička tiež priznala, že ani jedno zo svojich detí neplánuje v najbližšej dobe strihať, pretože chce vidieť, ako dlho to bude celá trvať.