Známa Slovenka porodila. Z malého Miška je oficiálne starší brat, sestrička dostala krásne meno

Dana Kleinová

Foto: Instagram (dstaraofficial)

O svoje tehotenstvo sa po celý čas delila s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Prezrádzala triky a tipy, ktoré plánuje praktizovať a nebála sa otvorene hovoriť aj o témach, ktoré vyvolali zmiešané reakcie. Čo však neočakávala, je, že ju pôrod prekvapí a príde rýchlejšie, ako čakala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčka a bývalá Superstaristka Dominika Jurena porodila. Ešte pár hodín pred pôrodom pridávala na sociálne siete fotky z prechádzky s malým synčekom Miškom a v noci ju čakalo prekvapenie. Jej dcérka sa totiž vypýtala na svet. Dnes už má ich rodinka o jedného člena viac a dievčatko dostalo krásne meno.

Foto: Instagram (dstaraofficial)

Dievčatko je na svete

Pár hodín pred pôrodom sa Dominika ešte fotila s tehotenským bruškom a malej dcérke odkazovala, že ju už netrpezlivo čakajú. Tá to očividne vypočula, keďže sa ani len nestihol skončiť deň a ona sa rozhodla konečne vidieť svoju mamičku tvárou v tvár.

„Tesne pred polnocou si nás prekvapila a doplnila si našu rodinku. Z Miška je už veľký braček a z nás sú tí najšťastnejší rodičia!“ napísala Dominika k prvej spoločnej fotografii.

Speváčka dlho tajila meno, ktoré s partnerom vybrali, no dnes je už známe. „Naša krásna Izabelka, všetci ťa neskutočne milujeme a už sme sa ťa nevedeli dočkať,“ dojemne priznala hrdá mamička.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Jurena (@dstaraofficial)

Najnovšie články