TEST: Prvá vec, ktorú vidíte na týchto 5 obrázkoch, vám povie, čo sa práve deje vo vašom živote

VeroniT

To, čo si všimnete ako prvé, môže byť odrazom vášho súčasného stavu. Obrázky, ktoré sa skladajú z viacerých objektov, pomáhajú lepšie pochopiť seba a váš postoj k život.

Ponúkame test, po ktorom spoznáte, aké signály k vám vaše podvedomie momentálne posiela. Stačí sa pozrieť na obrázok a všimnúť si, ktorú časť obrázka uvidíte ako prvú. 

Tvár alebo ryby?

adme.ru

Tvár: Ste sociálne orientovaná osoba, ktorá rada komunikuje a ľudia jej nie sú ľahostajní. Okrem toho máte tendenciu spoliehať sa na intelektuálne schopnosti pri riešení každodenných problémov.

Ryby: Ste spokojná so životom a tiež máte tendenciu veriť v úspech. Aj keď niečo náhle zlyhá, veríte, že sa ľahko prispôsobíte podmienkam.

Kľúčová dierka alebo plačúca postava?

adme.ru

Kľúčová dierka: Pozeráte sa na to, čo sa deje vo vašom živote so zvedavosťou. Možno máte pocit, že čoskoro budete musieť čeliť niečomu neznámemu, a to sa vám páči.

Plačúca postava: Teraz prežívate emocionálny stav, ktorý si možno úplne neuvedomujeteNapríklad to môže byť smútok, sklamanie, osamelosť. Okrem toho by ste mali začať venovať väčšiu pozornosť vašim pocitom.

Vidíte pootvorené dvere alebo notu?

adme.ru

Pootvorené dvere: Ste pripravená na zmenu a už ste začali robiť prvé kroky týmto smerom. Máte predstavu o tom, čo sa v blízkej budúcnosti presne stane.

Nota: Výtvarný prejav je pre vás teraz veľmi dôležitý. Určite máte čo povedať svetu. Váš potenciál sa môže úspešne realizovať, ak vynaložíte všetko potrebné úsilie.

Stĺpy alebo ľudia?

adme.ru

Stĺp: Nemôžete sa ľahko dostať z komfortnej zóny a dosiahnuť to, čo naozaj chcete. Stojí za to pozrieť sa na svet iným spôsobom, takže máte úplne nové vyhliadky. Navyše, stĺpy môžu znamenať, že ste romantický charakter a radi snívate.

Ľudia: Vo svojom živote necítite vážne obmedzenia. Robíte veľa a bez veľkého úsilia. Ste citlivá, milá a chcete pomáhať druhým.

Muž alebo žena?

adme.ru

Muž: Môže to znamenať, že chcete mať romantický vzťah a možno už hľadáte vhodného partnera. V prípade, že už máte milovaného človeka, môže to byť znak toho, že s ním cítite zvláštne spojenie.

Žena: Môže to znamenať, že máte pozitívny postoj k životu, cítite sa harmonicky  a spokojne.

Dozvedeli ste sa niečo, čo ste cítili len v hĺbke svojho podvedomia? Napíšte nám o tom do komentárov.

Pozri aj: Majú rodičia radšej staršieho alebo mladšieho súrodenca? Vedci našli jednoznačnú odpoveď a tá vás prekvapí

zdroj: babskeveci.sk (Veroni)

Najnovšie články