7 hlavných módnych trendov roku 2017: Tento rok móda praje ženskosti, preto určite nevynechajte 5 bod

Monizz

Sezóna 2017 ešte len začala a špičkoví dizajnéri už začali určovať, čo by sme mali nosiť počas nasledujúcich dvanástich mesiacov. Pre tie z vás, ktoré zaujíma, čo bude letieť v módnom priemysle, sme vybrali 7 najtrendovejších akcentov, ktoré vám pomôžu aktualizovať váš šatník na ďalší rok.

Článok pokračuje pod videom ↓

Volániky a čipky

Elegancia a ženskosť sú v tomto roku späť. Uznajte, čo je viac ženské ako priesvitné čipkové šaty, ľahké vzdušné volániky a neposlušné ozdôbky? Objavte tento trend vo svojom ponímaní a nájdite si kúsky, ktoré vás osviežia a spravia z vás kráľovnú promenád. Trošku módnej ľahkomyseľnosti ešte nikdy nikomu neuškodilo.

1
refinery29.uk / blog.bloglovin.com / buro247.ru / graceloveslace.com.au

Letná potlač

Svetlé kvetinové vzory bol in už niekoľko sezón a všetci vieme prečo. Koniec koncov, takéto kúsky odevov je možné nosiť nielen v lete, ale aj v chladnejších mesiacoch, kedy pri všade prítomných tmavých farbách, priťahujú hravú iskrivú pozornosť. Pred farebnými blúzkami a sukňami s veľkými žiarivými kvetmi si nemohli pomôcť ani módni dizajnéri a tak tu máme ďalšiu sezónu celoročnej letnej potlače. Takýto kúsok vám bude aj v chladný daždivý deň pripomínať, že leto je za rohom.

2
patternprintsjournal.com / ruemag.com / actitudfem.com / stylecaster.com

Športová a chic

Športovej elegancie s jej univerzálnosťou a jednoduchosťou nebude nikdy dosť. Tento štýl zožal veľké percento popularity v každej krajine. Len nezabudnite na niekoľko základných pravidiel pri výbere jednotlivých kúskov : nekombinujte viac ako tri rôzne farby, vyhnite sa svetlým logám a nemajte outfit preťažený zbytočnými detailmi.

3
www.buro247.ru / theladybugsbeauty.com / lookastic.ru / www.wanderbeauty.com

Odstrihnuté topy

Zdá sa, že trendy z roku 2000 si našli svoju cestu späť. Neformálne topy sa hodia takmer k čomukoľvek, záleží aj od toho, aký si zvolíte. Ak ste elegantná zvoľte top s volánikmi, ktorý vytvorí nádhernú symetriu vašej postavy. Ak ste športovejší tip hodí sa takmer všetko, čo je po pupok a vyššie. No a kombinovať môžete tak so sukňami, ako s džínsami a šortkami.

4
fashiony.ru / forever21.com / hercanvas.com / withlovefromkat.com

Prúžky

Podľa všetkého sú prúžky jedným z najdôležitejších módnych trendov tejto sezóny. Pripravte sa teda na to, že pásiky rôznych smerov na vás budú skákať z každého rohu. Je to však vďačná záležitosť, lebo podobne ako čipky a volány, aj pásiky sú veľkými pomocníkmi v optickom tvarovaní postavy. Stačí vedieť aký druh prúžkov na ktorú časť tela zvoliť, a všetky nedostatky a kilá navyše sú preč.

5
fashiony.ru / piperandscoot.com / vogue.co.uk / cuteoutfits.com

Kaki je späť

Military štýl oblečenia sme videli na mnohých ľuďoch počas posledných rokov. V tomto prípade nemožno hovoriť o novinke, avšak doteraz sme vídali kaki farbu predovšetkým v kombinácii s inou farbou. Tento rok je špecifický v tom, že letí všetko čo je army a kaki a môžete pokojne kombinovať vrchný diel oblečenia s tou istou farbou na spodnom diele oblečenia. Okrem toho tento rok praje všetkému, čo nejakým spôsobom pripomína vojenské uniformy. Čiže saká, rovné naskladané nohavice, alebo ležérnejšie maskáčové kúsky.

6
fashiony.ru / fashionrevo.com / aninesworld.com / gomiblog.com

50 odtieňov ružovej

Všetky odtiene ružovej boli, sú a budú trendy, odkedy sa rok 2017 začal až pokým neskončí. Karamelová ružová, jahodová ružová, tmavá ružová, cyklámenová, čerešňová ružová, fuksiová ružová. Vyberte si.  Každopádne, ktorúkoľvek z nich si na seba dáte, určite zažiarite.

7
thefashionspot.com / lolobu.com / damselindior.com / instagram.com

Tak ako dámy, páčia sa vám módne trendy na tento rok, alebo to nie je podľa vášho vkusu? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), brightside.me

Najnovšie články