Biela blúzka je základ a červený rúž je úplne mimo. 10 tipov od módnych štylistov vojvodkyne Kate a Meghan, ktoré by ste mali poznať

Lucia Mužlová

Všetky veľké udalosti už má kráľovská rodina tento rok za sebou. Najskôr to bol ostro sledovaný pôrod vojvodkyne Kate a minulý víkend to bola svadba princa Harryho a Meghan. Do rodiny tak pribudla ďalšia krásna žena, ktorú si okamžite ľudia obľúbili. 

Pozreli sme sa na to, čo nosia a taktiež na kozmetické triky, ktoré využívajú. Toto sú tipy priamo od ich štylistov, ktoré môžu pomôcť aj vám.

Červená farba

A post shared by Metrotv Indonesia (@metrotv) on

Veľmi obľúbená farba oboch dám. Kate nosí červenú na oblečení veľmi často a aj Meghan sa v červených šatoch už na verejnosti objavila. Keď sa pozriete na tieto dve dámy, sú to úplne odlišné typy žien. Aj to je dôkazom toho, že správny odtieň červenej je veľmi dôležitý.

Konzervatívne kostýmy

A post shared by BEAUTYHACK.RU (@beautyhackru) on

V kráľovskej rodine sú elegantné kostýmy akousi rovnošatou. Etiketa ich zaväzuje ich nosiť v presne predurčenom štýle. V ich prípade ale vždy vyzerajú mimoriadne dobre a správne zvolené strihy a farebné kombinácie dotvárajú celkový ženský look.

Preložené šaty

A post shared by IndulgeMe.ie (@indulgeme.ie) on


Takéto šaty u dám v šatníku samozrejme nechýbajú. Veľmi dobre dokážu zamaskovať nedostatky, predlžujú postavu a robia ženské krivky. Kate si ich často vyberá na formálne udalosti a obe preferujú tradičné odtiene farieb ako je béžová, čierna alebo biela.

Pastelové farby


Pri Kate sú to väčšinou kombinácie modrých odtieňov, ktoré sa najviac hodia odtieňu jej pokožky. Rovnakým pravidlom sa riadi aj Meghan a vyberá si hnedé až béžové odtiene.

Správne materiály


Aj materiál oblečenia môže urobiť veľmi veľa. Dokážu zdokonaliť strih, sú rafinované a dokážu celý look ešte povzniesť.

Blúzky a klasické biele košele


V šatníku pravej dámy by samozrejme nemala chýbať biela blúzka alebo košeľa. Svoje o tom vedia aj tieto dve dámy. Riadia sa heslom: „čím jednoduchšie, tým lepšie“. Meghan ich rada kombinuje s džínsami, Kate radšej zvolí biznis nohavice.

Biela farba

Čisto biela kombinácia? Určite áno. V dnešnom módnom svete si biely outfit môžete dovoliť na bežný deň, no pokojne aj na večer. Ak však chcete zažiariť, je dobré pridať nejaký farebnejší akcent.

Elegantný kabát

 

A post shared by Modern Trekker (@moderntrekker) on

Kabátiky rôznych strihov a farieb nesmú v kráľovskom šatníku chýbať. Nosia ich v zime, na jar aj na jeseň a sú skvelým doplnkom celkového vzhľadu.

Kvetinová potlač

A post shared by Meghanmania (@meghanharrymania) on

Kvety rôznych veľkostí a farieb, no také, aby stále pôsobili elegantne v šatníku kráľovských dám určite nájdete. Pôsobia elegantne a štýlovo. Pozor by si však mali dávať dámy, ktoré nemajú ideálne miery. Kvetiny nám môžu pridať centimetre v partiách, kde to naozaj nie je želané.

Prirodzený rúž

Na perách týchto dám by ste nikdy nevideli výrazné farby. Nosia väčšinou telové rúže, prípadne zvolia jemne ružové. Kate sa pri make-upe viac zameriava na oči. Meghan je sama o sebe výrazná a preto len vyzdvihuje svoje krásne črty tváre.

Pozri aj: Tento biely top s odhalenými ramenami, ktorý nosí vojvodkyňa Kate Middleton, si môžete kúpiť aj vy a bude vás stáť len 5,99

Lucia M., brightside.me