Ako držíte svoj mobilný telefón? Tieto 4 spôsoby o vás odhalia veci, o ktorých ste možno netušili

Banana

Každý bude iste súhlasiť, že osobnosť človeka sa dá odhadnúť nielen podľa jeho správania, a na to, aby ste tak urobili, nemusíte danú osobu poznať roky. Naše telo vie komunikovať gestami, pohybmi, mimikou a prirodzenými reakciami, ktoré dokážu skúsení psychológovia a experti na reč tela spoľahlivo dešifrovať. Pomocou nasledujúceho testu môžete odhaliť, aký typ osobnosti ste. Prezradí to o vás spôsob, akým držíte telefón pri jeho používaní.

takprosto.cc

Keďže doba ide dopredu a technika je súčasťou nášho života, prispôsobujeme sa najrôznejším produktom, pri ich používaní. Tak je to i s mobilmi, ktoré tvoria prirodzenú súčasť našich životov. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, akým spôsobom držíte telefón?Všimli ste si, že vaša kamarátka alebo manžel má odlišný úchop a používa ho iným spôsobom? Aj takéto banality o vás vedia veľa prezradiť veľa. Presvedčte sa samy vďaka nasledujúcemu testu.

Telefón držíte len v jednej ruke a ovládate ho palcom

pixabay.com

Jednoducho povedané – ste žena do koča i do voza. Vôbec vám nevadí robiť mnoho vecí naraz, navyše z toho nemáte v hlave miš-maš a nesprávate sa chaoticky. Aj keď toho máte veľa, viete si všetko veľmi efektívne rozvrhnúť a všetko vyriešiť. Len máločo vás zaskočí a pre rady si k vám chodia aj vaši priatelia.

Nie ste falošná a snažíte sa veci pomenovať pravým menom aj za cenu toho, že sa to niekedy niekoho dotkne. Chcete s ľuďmi jednať férovo a to isté očakávate aj od druhých. Často ste prirodzeným stredobodom pozornosti a ľudia sa s vami cítia veľmi dobre. Niekedy ale máte problém počúvať alebo vnímať iných, keďže rada rozprávate o sebe. Ak si niekoho obľúbite a pripustíte k telu, ste oddaná a ochotná urobiť pre toho druhého čokoľvek.

Telefón držíte oboma rukami a ovládate ho palcom

pixabay.com

Ste ako tajomná truhlica zamknutá na mnoho zámkov. Svoje skutočné pocity dávate na povrch len málokedy a väčšinou ľuďom neodhalíte celú pravdu. Nie je to výsledok falošnosti, iba si svoje skutočné ja nechávate pre osobu, ktorá za to ozaj stojí. Máte blízky okruh priateľov, ktorým veríte. Aj keď niekedy potrebujete pomocnú ruku, ochranu alebo rameno, o ktoré sa môžete oprieť, len veľmi ťažko si to pred sebou priznáte a ešte ťažšie o takúto podporu niekoho požiadate.

Ak máte pocit, že máte nedostatok lásky, pokúste sa byť k ľuďom otvorenejšia a svojím blízkym sa zdôverte. Uvidíte, že z toho budú mať dobrý pocit a vaše vzťahy sa zlepšia. Ste zodpovedná a skromná, no na všetko veľmi tvrdo pracujete. Viete, že sladké ovocie prináša svedomitá práca a pečené holuby nikomu nepadnú z neba len tak.

Mobil držíte v oboch rukách a ovládate ho oboma palcami

pixabay.com

Ste veľmi citlivá a zraniteľná, a aj keď to nemusíte dávať o sebe vedieť, slová sa vás vedia veľmi dotknúť. Ste však dobráčka od kosti a viete odpúšťať, aj keď na krivdy nikdy nezabudnete. Často pociťujete stres alebo úzkosť, pretože chcete byť vo všetkom perfektná. Snažíte sa kvôli sebe a iným nepotrebujete nič dokazovať, aj keď vás ich uznanie veľmi teší. Aj keď sú iní výsledkami vašej práce ohromení, vy si často neveríte a podceňujete sa. Mali by ste poľaviť a nebyť na seba tak prísna, nie všetko musí byť bezchybné a všetci sme len ľudia. Uvoľnite sa a na veci sa dívajte viac z nadhľadu a zo širšieho uhla. Neistota a neustále vyhľadávanie chybičiek krásy by vás len ničila a vzhľadom na vašu úspešnosť a svedomitosť by to bola veľká škoda.

Pokiaľ máte po svojom boku partnera, ktorý vás podporuje a je stále pri vás, cítite sa oveľa lepšie. Takého človeka milujete celým svojím srdcom a on môže byť šťastný, že vás má. Aj vaše okolie vás vníma ako veľmi úspešnú osobu, ktorá to ďaleko dotiahla.

Mobil držíte jednou rukou a ukazovákom druhej ruky ho ovládate

pixabay.com

Ste hotový altruista a pre ostatných by ste sa aj rozdali. Blaho ľudí vás zaujíma a ich osudy vám nie sú ľahostajné. Pomáhate vždy, keď je to možné a nikdy za to neočakávate nič späť. Veríte, že sme na tomto svete jeden pre druhého, a preto si máme pomáhať a nie závidieť a nepriať.

Aj keď to tak v minulosti nebolo, dnes už máte radšej ticho a okruh úzkej rodiny a priateľov. Viete oceniť teplo domova a o domácu pohodu sa neustále staráte. Ste dobrá a starostlivá matka i manželka a vaše deti vás zbožňujú aj vďaka skvelému zmyslu pre humor. Nevyhľadávate davy a rušnú spoločnosť a svoj čas radšej venujete svojim blízkym. Občas však máte potrebu vypnúť a zažiť „staré časy“. Viete úprimne milovať i odpúšťať a s vami to nie je žiadna talianska domácnosť a večné hádky. Keďže sa viete vcítiť do kože iných, často ste tá, ktorá urobí prvý krok k náprave a zmiereniu. Byť s vami je pre človeka skutočnou výhrou vo všetkých smeroch.

Pozri aj: Podľa veku viete, kedy má ísť vaše dieťa spať. Dobrí rodičia totiž nikdy nedovolia, aby bolo ich dieťa dlho hore

zdroj: babskeveci.sk (Jana), takprosto.cc

Najnovšie články