Spoznávate chlapčeka na fotografii? Slávny herec a miláčik žien dnes oslavuje 43. narodeniny

Lucia Mužlová

Foto: Profimedia/Instagram (Orlando Bloom)

Narodil sa vo Veľkej Británii a jeho prvou veľkou filmovou úlohou bol práve Legolas z filmu Pán prsteňov. Ženy sa do neho však zamilovali najmä vďaka postave Willa Turnera vo filme Piráti z Karibiku. Dnes Orlando Bloom oslavuje svoje 43. narodeniny.

Foto: archív TASR

Momentálne je zasnúbený so speváčkou Katy Perry, no jedno manželstvo už prežil. S modelkou Mirandou Kerr má 9-ročného syna Flynna. Herec však na verejnosti vystupuje aj s mnohými príbehmi, z ktorých sa nejednej žene podlamujú kolená.

Známy herec, sexsymbol a veľmi sympatický človek s dobrým srdcom Orlando Bloom zdieľal na svojom Instagrame fotografiu s veľmi dôležitým posolstvom. Všetkým svojim fanúšikom pripomenul, že je dôležité vážiť si svojich najbližších. Na fotografii si zapózoval so svojou 98-ročnou babičkou a venoval jej aj mnohým ľuďom dôležitý odkaz.

Foto: archív TASR

„Strážte si spomienky a momenty a oslavujte svoju úctu k životu. My všetci žijeme, smejeme sa, oslavujeme a vážime si starú mamu, mamu, sestru, tetu, manželku, priateľku, dcéru, dieťa, novorodenca. Rodíme sa, rastieme, sem-tam sme chorí, umierame a milujeme…98 rokov a ja som taký šťastný, že môžem byť súčasťou. Viem, že odíde, možno predtým, ako stihnem vysloviť modlitbu, usmiať sa. Nad spomienkou na nedeľný obed vždy vypustím jednu dve slzy…Som za teba vďačný starká Dorrie, ľúbim ťa.“

Takto dojemne si uctil svoju starú mamu a venoval jej krásne slová plné lásky. Jeho fotografia sa okamžite stala virálnou a mnoho ľudí mu pod ňu písalo milé komentáre. Kiežby bolo viac takýchto ľudí s veľkým srdcom. Všetko najlepšie!

2
Komentovať