8 vecí, ktoré si na mužoch najviac ceníme a vždy,a keď ich urobia, naše srdcia búšia ako o život

Lucia Mužlová

Relativity Media

Prosím vás o jednu vec, napíšte mi do komentárov, ktoré z týchto vecí spĺňa váš pán Božský, ktorého máte doma. Ja sa vám musím pochváliť, ten môj spĺňa takmer všetko. Úprimne sa chcem poďakovať všetkým mužom, ktorí si nás, ženy, vážia a chcú nám splniť aj modré z neba. Aj vďaka vám sme aké sme a robíte náš život krajším. Aj za to vás milujeme. 

Otváranie dverí

muzi8
David Brown Productions

Muž, ktorý nie je príiš lenivý a vyjde von z auta, aby vám otvoril dvere na aute, je určite dobre vychovaný a veľmi pozorný. Taktiež to platí v podstate na všetky dvere, do ktorých vchádzate. Muž by ich mal po správnosti otvoriť a podržať vám ich. Každá žena ocení toto navonok bezvýznamné gesto.

Podelí sa s vami o posledné sústo na tanieri

muzi7
Darren Star Productions

Je dobre známe, že láska ide cez žalúdok. Bez ohľadu na to, ako banálne to znie, je to pravda. Ak si muž uchová svoje posledné sústo pre ženu, dáva tým najavo, že sa o ňu stará a úprimne ju miluje. Verte mi, niečo na tom naozaj bude.

Trávi veľa času s vašou rodinou

muzi6
Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Ak sa muž zaujíma o vaše fotky a zážitky z detstva a ak uprednostní večeru s vašou rodinou pred tréningom alebo cvičením v posilňovni, môžete si byť isté, že je to naozaj ten pravý. Dokonca aj malé gestá, smerujúce k vašej rodine, sú prejavom toho, že ste pre neho dôležitá, a že miluje vás, ale aj vašu rodinu a čas strávený spolu.

Predstaví vás priateľom

muzi5
A & E Television Networks Inc.

Skutočný gentleman vie, že ak nepredstaví svoju milovanú kamarátovi, ktorého stretne na ulici, bude sa cítiť nechcene a menejcenne. Pozorný muž určite takéto situácie odvracia, pretože chce, aby ste sa cítili pohodlne a dobre.

Dá vám darček „len tak“

muzi4
Miramax Films

Keď vám muž prinesie kyticu len tak, v jeden náhodný deň, pri príchode z práce, je to úžasné. Spomenie si na vás a rozhodne sa darček kúpiť len preto, aby opäť videl váš krásny úsmev.

Vždy vás ochraňuje

muzi3
26 Films

Je to síce malé gesto, no pre nás má veľmi veľký a hlboký význam. Stačí už len to, že muž pôjde po tej strane chodníka, kde má bližšie k ceste. Dáva tým najavo, že nechce, aby sa vám niečo stalo. Bude vás ochraňovať za každých okolností. Bez pochyby sa jedná o gesto skutočných gentlemanov.

Dá vám bozk na čelo

muzi2
Relativity Media

Ak muž vyjadrí svoje pocity tým,že vás pobozká na čelo, máte doma muža, ktorý na vás lipne, no v tom dobrom slova zmysle. Prejavuje tak svoju lásku, starostlivosť a neuveriteľné šťastie.

 Vždy vám pomôže do kabátu

muzi1
Focus Features

Samozrejme, dokážeme si kabát obliekať aj sami, no je to veľmi milé gesto, keď vám do neho pomáha váš pán Božský. Ešte krajším gestom je, keď vám požičia svoje sako či kabát v prípade, že je vám zima.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), brightside.me

Najnovšie články