Tehotná Kate Middleton prekvapila svojím tancom. Chlpatý tanečník vojvodkyňu povykrúcal priamo na stanici

Banana

Jedna z najsledovanejších žien sveta zrejme znova umocnila sympatie, ktoré k nej prechováva množstvo ľudí. Vďaka jej spontánnosti a dobrej nálade sa jej zase podaril kúsok, ktorý okamžite pohltil internet. Ani ťažké tehotenstvo a nevoľnosti jej nebránili zatancovať si priamo na stanici. Na takéhoto tanečníka by ste len tak asi nenarazili. Malý chlpatý medvedík v plášti a červenom klobúku bol asi najmenej očakávaným tanečným partnerom vojvodkyne v histórii.

Článok pokračuje pod videom ↓

Celý svet už vie o tehotenstve vojvodkyne Kate. Zrejme ani vám neuniklo, že tretie tehotenstvo tejto sympatickej dámy nie je prechádzka ružovou záhradou. Náročné obdobie sprevádzané nesmiernymi nevoľnosťami si Kate užila aj pri prvých dvoch ratolestiach.

Aj keď pohlavie bábätka ešte stále tají, v médiách sa neustále objavujú špekulácie. Či už do kruhu kráľovskej rodiny pribudne chlapček alebo dievčatko, dúfame, že bude tento malý zázrak najmä zdravý.

Počas náročného tehotenstva Kate nie je veľmi často vídať na verejnosti. Pred pár dňami však urobila výnimku a v rámci charitatívnej akcie zameranej na pomoc deťom sa objavila na stanici. Po boku svojho manžela a švagra poskytla fotografom a ostatným prítomným prekvapivé predstavenie.

View this post on Instagram

The Duchess of Cambridge made a unexpected appearance at an engagement with her husband and brother-in-law. She met children about to set off for the trip of a lifetime onboard a British Pullman, sister train to the Orient Express on 16 October 2017👑 The children were nominated by this royal trio's Charities Forum which brings together their key charities to benefit from each other's different specialism, experience and made wonderful things like this journey happen. This event was supported by the film charity BAFTA of which Prince William is the president. Their Royal Highnesses met the casts and crews of the forthcoming film "Paddington 2" who will join the children on the journey throught the English countryside❤ • • • • • • #TheDuchessOfCambridge#Catherine#CatherineElizabeth#DuchessOfCambridge#CatherineElizabethMiddleton#CatherineMiddleton#KateMiddleton#PrincessOfUnitedKingdom#LadyCarrickfergus#CountessOfStrathearn#TheBritishMonarchy#BritishMonarchy#BritishRoyalFamily#HouseOfWindsor#MountbattenWindsor#PrinceWilliam#DukeOfCambridge

A post shared by @ dianaandthecambridges on

Londýnska stanica, na ktorej sa objavil aj maskot Paddington Bear (známa postavička z anglických rozprávok pre deti) zrazu skutočne ožila. Už len prítomnosť členov kráľovskej rodiny bola neobyčajná.

Tancujúci medvedí maskot v jednej chvíli tanečným krokom pricupkal priamo pred Kate, jej manžela a švagra. Počiatočné vlažné pohľady a ostych rozkošný medvedík ihneď prelomil. Vojvodkyni podal ruku a tá ani na chvíľu neváhala. V jemných ružových šatách sa nechala uniesť dobrou náladou a so širokým úsmevom na perách sa nehanbila zatancovať si priamo na stanici.

Princa Williama a Harryho daná spontánna chvíľa určite tiež milo prekvapila a pobavila. Povestnej anglickej zdvorilosti neostali nič dlžní a slušne si s medvedím tanečníkom podali ruky.

Medveď v plášti a klobúku po boku Kate v rozkošných ružových šatách v čiernych lodičkách – to je výjav ako z rozprávky. Milá udalosť pobavila množstvo ľudí na internete a Kate znova dokázala, že nie je žiadna namyslená „panička“ ale obyčajná srdečná žena, ktorá sa rada baví.

Video, ktoré zachytilo túto udalosť si môžete pozrieť aj vy.

Je vám počínanie vojvodkyne sympatické? Pokojne sa s nami o svoje názory podeľte v komentároch.

Pozri aj: Kráľovská rodina potvrdila termín narodenia tretieho potomka princa Williama a vojvodkyne Kate. Dieťa by sa malo narodiť budúci rok v …

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

Najnovšie články