Slovenka zverejnila vtipný status z denníka prvorodičky. Jej slová bavia celý internet

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Byť matkou je snom takmer väčšiny žien. Na ženy často v určitom veku príde obdobie, priam až potreba vychovávať malého človeka a o niekoho sa starať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Výchova malého dieťaťa však nie je jednoduchá, čo čoskoro zistí aj tá najpozitívnejšia žena. Veľký šok zažívajú hlavne prvorodičky, ktorým sa skutočne celý život otočí hore nohami. Na Priznaní žien sa objavil vtipný príspevok jednej z mamičiek, ktorá sa potrebovala posťažovať. Svojimi slovami pobavila stovky Slovákov.

Foto: pixabay

Čo všetko riešia mamičky?

„Ahojte musím sa vyliať, lebo ma už picne… Denník prvorodičky: Tešíš sa na dieťa, príde konečne ten deň a:Pôrod katastrofa, ok prežiješ. Príde dojčenie katastrofa. Urobíš VŠ dojčenia, prežiješ. Koliky prežiješ. Tešíš sa na prikrmovanie. Kúpiš knihu, varíš. Prídu zápchy. Treba dávať kaše, kaše zapekajú.

Pobavila ľudí na internete

Preboha nekupuj, rob domáce. Preboha nerob domáce, kupuj, lebo plesne, veľa vlákniny. Málo vlákniny zápcha, veľa vlákniny, zápcha. Málo železa. Veľa železa, zápcha. Dávaj bio, lebo dusitany. Popritom robíš VŠ psychomotorického vývoja. Nedávaj sadnúť, nedávaj sedieť, chodiť len na boso, aj vonku pri mínus 20. Neviem, či ľutovať deti alebo mamky.“

Ozvalo sa jej množstvo žien, ktoré veľmi pobavila a ktoré jej poradili, nech dá radšej na svoje pocity, ako na múdre rady ostatných žien.

Najnovšie články