S ktorým znamením zverokruhu je to v živote najťažšie? 5 znamení, s ktorými si užijete zopár búrlivých rokov

Monizz

Horúca povaha, výbušné správanie, ostentatívne reakcie. Toto je 5 znamení zverokruhu, ktorého nositelia jednoducho ťažko ovládajú svoje emócie a neraz tým dosť potrápia svoje okolie. Ak máte vedľa seba niekoho z nich, pripravte sa na búrlivý život.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

5.miesto – Kozorožec

Kozorožce sú veľmi racionálne a dobré znamenie. Avšak ako správni roháči, aj kozorožce majú svoje muchy, medzi ktoré patrí najmä tvrdá hlava, ostré lakte a štipľavý jazyk. Našťastie, s kozorožcom sa nežije zle, pokiaľ si zvyknete na jeho povahu a dokážete sa cez niektoré veci preniesť. Je pravdou, že kozorožce len zriedkakedy pristúpia na kompromisy a väčšinou si veci urobia po svojom. Rešpekt voči tomuto tvrdému znameniu je najmä v začiatkoch spolužitia veľmi náročný. Ide o silných ľudí, ktorí majú v živote jasno, sú rozumní a uvážliví, no neradno ich naštvať do nepríčetnosti. Veľa znesú, ale ak pretečie ich pohár trpezlivosti, priam diabolsky sa rozčertia.

Vtedy im je jedno, či niekomu ublížia, urazia ho alebo zrania. Zlosť hromadenú vo svojom vnútri jednoducho musia dostať von. Ak sa však s nimi naučíte žiť, budete sa mať ako v bavlnke. Sú fantastickí partneri a priatelia.

pixabay.com

4.miesto – Vodnár

Nájsť spoločný jazyk s vodnárom je už o niečo zložitejšie ako s kozorožcom. Vodnár je veľmi špecifické znamenie, ktorého nositelia sa vyznačujú zložitou povahou a prchkým správaním. V komunikácii len málokedy uznajú názor niekoho iného a vážia si zväčša len sami seba. Sú to rodení egocentrici a v tom horšom prípade majú aj neprekonateľnú sebadôveru. Sú presvedčení o svojej pravde, i keď by bola celkom absurdná. S vodnárom sa len ťažko vyhádate. V tom lepšom prípade bude bojovať a boj bude aspoň ako-tak rovný. V tom horšom prípade zamĺkne, dá vám pocítiť, že váš názor preňho nič neznamená a prestane s vami komunikovať ako s malým dieťaťom, ktoré práve naštvalo svoju mamu. Pozor, vodnári sú aj veľmi urážliví.

pixabay.com

3.miesto – Blíženci

Blíženci sú špeciálna kategória ľudí, u ktorých nikdy neviete, čo môžete čakať. V jedno ráno sa zobudia ako mierotvorci, v druhé sa zasa stanú diktátormi. Tak je to aj vo vzťahoch. Okrem náladovosti, ktorá je pre väčšinu blížencov príznačná, sú aj dobrodruhovia a sebci. Ak im nesplníte ich želania, znášajú to ťažko a dajú vám to pocítiť možno nie hneď, ale pri najbližšej možnej príležitosti, keď niečo budete chcieť alebo očakávať vy. Blíženci veľmi často strácajú nervy, a to až takým spôsobom, že vyvolajú otvorený konflikt, v ktorom sú od začiatku víťazmi. Kričia, plačú, trieskajú a všetkých okolo seba vystresujú. V tom pravom amoku aj blíženec môže vyzerať ako zbavený všetkých racionálnych zmyslov a toto slovné spojenie nemá ďaleko od pravdy – blíženci sú totiž tak emotívni, že niekedy strácajú mieru racionality.

pixabay.com

2.miesto – Baran

Druhým najkomplikovanejším znamením zverokruhu je baran. Jeho nositelia sú jedným z najimpulzívnejších, a zatiaľ čo blíženci aj kozorožce rýchlo vychladnú, barani sa dokážu naparovať a durdiť celé dni. Vyplýva to z ich bojovnej povahy, ktorú ani sami nevedia krotiť. Keď sa nahnevajú, dokážu sa zablokovať a s osobou, ktorá ich urazila, už nikdy poriadne neprehovoria. Ak im niekto nevyhovuje, radi a hneď mu to povedia. Nedávajú si obrúsok pred ústa a tak často vyvolávajú konflikty. Sú tvrdohlaví a nezaujíma ich, že svojim egom môžu zničiť rodinu, priateľstvá či vlastnú kariéru. Ak im niekto neuzná ich pravdu a nesplní ich ciele, potom beda mu. Horúca hlava je to, s čím sa u barana stretne naozaj každý.

pixabay.com

1.miesto – Škorpión

Najťažšie spolužitie je však s ľuďmi narodenými v znamení škorpióna. I keď sú skvelí priatelia a v srdci majú veľa dobrého, len ťažko to pretavia na povrch, a tak sú celý život vnímaní ako najzlovestnejší spomedzi všetkých. Je však pravdou, že vo vnútri skrývajú naozaj netypickú zmes bezohľadnosti, prehnanej sebaúcty, priamočiarosti, a to všetko vedia zaklincovať doslova znepokojivým pokojom. Existuje domnienka, že najväčšími tyranmi boli vždy škorpióni. Je s nimi ťažké nájsť spoločnú reč, pokiaľ im nehráte na ich strunu. Sú to veľkí kritici a často aj manipulátori. A to všetko je veľká škoda, pretože vďaka týmto vlastnostiam budia dojem, že v nich nič dobré nie je. Lenže ani to nie je celkom pravda.

Pozri aj: Dokonalá zhoda! Ktoré znamenia zverokruhu je vašou spriaznenou dušou? Blíženci si najviac rozumejú s …

zdroj: babskeveci.sk