Charakteristika znamenia: PANNA

Lucia Mužlová

Základné údaje:

Element: zem

Článok pokračuje pod videom ↓

Vládnúca planéta : Merkúr

Farby: biela, žltá, zelená

Šťastný deň: streda

Šťastné čísla: 3, 4, 8, 10, 21, 27, 33.

Najlepšie si rozumie s: Býk, Kozorožec

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Panny venujú veľkú pozornosť aj tým najmenším detailom a ich hlboký zmysel pre ľudstvo z nich robí to najstarostlivejšie znamenie zverokruhu. Ich metodický prístup k životu im zaisťuje, že nič neponechávajú na náhodu. Panny sú často prieberčivé a takisto veľmi opatrné.

charakt1
topmattressreviews.net

Panna je zemské znamenie, ktoré preferuje konzervatívnosť a organizovanosť. Na týchto dvoch veciach sú Panny závislé. Aj ich životy sú organizované, naplánované a chaosu sa oblúkom vyhýbajú. Ich ciele a sny majú takisto presne vymedzené body. Vzhľadom k tomu, že ich vládnúcou planétou je Merkúr, Panny majú dobre vyvinutý zmysel pre reč a písanie, rovnako tak aj pre všetky iné formy komunikácie. Mnoho ľudí v znamení Panna sa živí písaním, napríklad do novín. Títo ľudia sú často nepochopení. Panna prežíva všetko akoby prvýkrát. Vždy sa snažia vyjsť v ústrety ostatným ľuďom a sú veľmi starostliví. Na druhej strane si toto znamenie niekedy až príliš berie k srdcu to, čo hovoria druhí ľudia a niekedy sú až príliš kritickí.

Láska a sex:

charakt2
hdnicewallpapers.com

Ľudia narodení v znamení Panna sa potrebujú cítiť neustále žiaduci a dosahujú to zväčša prostredníctvom svojho partnera. Sú taktickí a metodickí, čo z nich robí vynikajúcich milencov. Len ťažko vedia prejavovať city na verejnosti, no v prostredí domova vám lásku dajú najavo. Oveľa radšej sú v stabilnom vzťahu a rozhodne nepreferujú život s viacerými partnermi. Potrebujú mať pocit, že sú pre niekoho dôležití a svojho životného partnera si nadovšetko vážia. Sú verní a vždy oddaní

Rodina a priatelia:

charakt3
prosperityedwell.com

Ak máte za priateľa niekoho v znamení Panna, určite ste šťastným človekom. Takého priateľa by ste si mali vážiť. Panna je skvelým radcom a nielen to. Problémy dokážu aj reálne vyriešiť. Sú tu pre nás vždy, keď nám treba pripomenúť, že sa o seba máme viac starať. Sú často zameraní na zdravie, zdravú výživu a wellness. Sú oddaní svojej rodine a sú veľmi pozorní k starším a chorým ľuďom. Sú perfektní rodičia, no nie sú ten typ človeka, ktorý priamo ukazuje svoje pocity. Lásku vyjadrujú oveľa radšej prostredníctvom činov.

Kariéra a peniaze:

charakt4
iwillteachyoutoberich.com

Panny sú veľmi praktickí ľudia, dokážu rýchlo analyzovať každú situáciu, vedia tvrdo pracovať a vždy vedia ako sa dostať k jadru problému. Sú veľmi metodickí a majú väčšinou dobré pracovné miesta, ktoré vyžadujú dobrú organizáciu. Ak niečo nefunguje, Panna vždy nájde to správne riešenie. Keď sa na niečo zamerajú, dajú do toho všetku silu, aby to doviedli do úspešného konca. Milujú knihy a umenie. Vhodné profesie sú napríklad lekár, zdravotná sestra, psychológ, pedagóg, spisovateľ a kritik.

Panny sú vynikajúce v šetrení, pretože sú veľmi opatrné a vždy sa snažia ušetriť si čo najviac úspor. Všetky náklady si plánujú dopredu, a čo sa nákupov týka, nie sú ochotní míňať veľa peňazí. Avšak z času na čas si doprajú niečo pekné aj pre seba. Radi však obdarúvajú aj ostatných.

Významné osobnosti narodené v znamení Panna:

Sophia Loren, Michael Jackson, Aristoteles, Freddie Mercury, Radoslav Brzobohatý, Hana Zagorová, Lída Baarová.

Ak si chcete prečítať charateristiku iného znamenia, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre znamenie Panna, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre iné znamenie, stlačte tu

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články