Tieto 4 znamenia z horoskopu majú najlepší milostný život. Pozor si však dávajte na túto jednu vec

Lucia Mužlová

Foto: maxpixels

Znamenie zverokruhu, v ktorom sme sa narodili, o nás vypovedá okrem mnohých iných povahových vlastností aj to, akí vieme byť v osobnom a intímnom živote. Existujú ľudia, ktorých okolie vníma ako mimoriadne sebavedomých, niekedy priam agresívnych, no v súkromí sú celkom iní a k svojim polovičkám sa správajú ako k princeznám. A platí to aj naopak. Aké ste znamenie a ako sa správate v intímnom živote?

Baran

Foto: pixabay

Jedným z hlavných znakov ľudí narodených v znamení barana je súťaživosť a túžba zakaždým vyhrať. Inak to nie je ani v intímnom živote týchto osôb. Ak vidia, že ich partner sa nudí, okamžite hľadajú spôsoby, ako metódy ako posteľné radovánky oživiť. S baranom sa v intímnom živote väčšinou nikto nenudí, no sú aj také znamenia, ktoré jednoducho túžia po obyčajnej rutine, po relaxe a po nežnostiach. No a na takéto niečo je aj baran krátky.

Býk

Tvrdohlavé býky si nedajú povedať a v intímnom živote presadzujú svoje potreby. Ich partneri sú často zasypaní komplimentmi, pretože ľudia narodení v znamení býka sú veľmi emotívni a citovo rozšafní. Páči sa im všetko, každá bunka a radi to dajú najavo. Pravdou však je, že v intímnom živote často viac berú ohľad na vlastné uspokojenie ako na potreby či túžby partnera.

Blíženci

Foto: pixabay

Blíženci sú nerozhodní a prelietaví, neradi a navyše ťažko udržujú pozornosť dlhšie na jednej veci, alebo pri jednej činnosti. Intímne chvíle s partnerom si vedia užiť ako draci, no nebaví ich to dlho. Len máloktorý blíženec má rád veci príliš nežné, uprednostňujú skôr vášnivejšie momenty a partnerovi vedia poskytnúť presne toľko, koľko by si od neho žiadali sami. V praxi je ich sexuálny apetít vlastne celkom dobrá pomôcka pre ich polovičky.

Rak

Ľudia narodení v tomto znamení majú radi stabilitu a rutinu. Milujú pokojné plynutie vzťahov tak medziľudských, ako aj intímnych. Nepotrebujú ku šťastiu zbytočné vzruchy a stačí im aj pomalé a nežné preukazovanie lásky. Ak si raz nájdu partnera, len ťažko ho opustia, pretože veria v stabilný a prosperujúci vzťah. Ak si aj náhodou niečo v intímnej oblasti želajú inak, neraz to ani nedajú najavo, aby svojho partnera nezranili.

Lev

Foto: pixabay

Kráľovský a majestátny lev je presne taký aj v intímnom živote. Potrebuje byť stredobodom pozornosti, potrebuje, aby sa plnili jeho priania a túžby a iba zriedkakedy splní túžby svojej polovičke aj on. Ľudia narodení v tomto znamení sú aj v osobnom živote pomerne sebeckí, na druhej strane však existujú znamenia, ktorým práve takýto „režim“ vyhovuje. Leva ani levicu však nikdy neradno sklamať – tak v emocionálnom ako aj v intímnom živote.

Panna

Panny čakajú vysoké štandardy. Sú rodinne založené a stopercentne verné, no ako sa vraví aj majster tesár sa sem tam utne. Ľudia narodení v tomto znamení majú určitú predstavu o tom, ako by mal ich život a všetko čo sa ho týka vyzerať. A inak to nie je ani v intímnom živote. Ak im niečo nevychádza, alebo im nevyhovuje partnerovo správanie, dajú to patrične najavo a to už si polovička za klobúk nedá. Muži panny sú veľkí diktátori a ich ženy to s nimi nemajú ľahké, no inak to nie je ani naopak.

Váhy

Foto: pixabay

Tak trochu koketné, neustále zvádzajúce a flirtujúce váhy majú väčšinou intímny život naozaj bohatý. Neprevláda v ňom živelnosť ani veľké vášne, ale skôr permanentne sa udržujúce emocionálne iskrenie. Jednoducho povedané, váhy idú po chémii. Ak tá funguje, potom si v intímnom živote s váhami užije každé iné znamenie mnoho lásky, nehy a šteklenia.

Škorpión

Živelní škorpióny milujú nielen život, ale aj všetky jeho farby. Preto v intímnej oblasti radi experimentujú, skúšajú a učia sa. Doprajú si pôžitok a nedopustia, aby ostali počas súkromných chvíľok s partnerom nepovšimnutí. Škorpióny sú veľmi sexuálne znamenie a platí to tak v mužskom, ako aj v ženskom prípade.

Strelec

Foto: pixabay

Strelec je nestály a dobrodružný, nevie ako sa udržať a to ani počas intímnych chvíľ. Rád skúša nové veci a často jedno ani nedokončí a už chce niečo iné. Strelci sú povestní svoju prelietavosťou a majú často „bočáky“. Tieto vzťahy sú ale zväčša pre nich len chvíľkovým ak nie lokálnym rozptýlením a kým zájdu za roh, už ani nevedia, že s niekým boli. Ak si však strelca udržíte ako stabilného partnera, potom budete zažívať neustále prekvapenia. Nevydrží rutinu, nevydrží stereotyp a už vôbec nie pokoj.

Kozorožec

Ľudia narodení v znamení kozorožca sú veľmi chladní a v intímnom živote sa potrebujú o svojej autorite najprv presvedčiť. Preto sú opatrní a to najmä v začiatkoch. Neskôr však podporujú všetko kreatívne, nové a vášnivé. Pre svojho partnera sú oporou, sú verní a lojálni. Len málokedy sa stane, že by si človek v znamení kozorožca našiel tajný vzťah a takisto sa nestáva, že by sa kozorožce púšťali do vzťahov bezhlavo a mali v živote veľa partnerov.

Vodnár

Foto: pixabay

Vodnár hľadá neustále priateľa a to dokonca aj v intímnom živote. Nechá sa ním unášať a svojej polovičke splní, čo jej vidí na očiach. Vodnári sú veľmi priateľské bytosti, ktoré za nič na svete nechcú svojmu druhovi ublížiť. Niekedy im aj v intímnom živote celkom stačí priateľská konverzácia, pohladenie, či bozky. Nepotrebujú veľké vášne a prehnané emócie na to, aby bol ich vnútorný život naplnený láskou.

Ryby

Ryby sú ovládané emóciami ale aj empatiou. Na jednej strane túžia po vášni a veľkých citoch, na strane druhej túžia po tom, aby svojmu partnerovi splnili všetko, čo mu uvidia na očiach. Ak sa ale ryby dostanú do situácie, kedy nerozumejú čo od nich partner očakáva, ostanú zmätené a často sa nevedia vynájsť. Ryby sa nepúšťajú rýchlo do intímneho života, radšej si partnera najprv dobre obzrú a spoznajú ho.