Dokonalá zhoda! Ktoré znamenie zverokruhu je vašou spriaznenou dušou? Blíženci si najviac rozumejú práve s týmto znamením

Monizz

Každý z nás túži po tom, aby sme v partnerskom prístave zakotvili s človekom, ktorého si budeme nielen vážiť a milovať, ale ktorý bude zároveň naším najlepším priateľom. Tak, ako sa hovorí – jedna duša. Hviezdy vedia najlepšie, kto spolu vychádzať bude, a kde to bude, naopak, škrípať.

pexels.com

Baran

Ľudia narodení v tomto znamení sú odvážni, energickí, no často aj veľmi asertívni a niekedy až agresívni. Snažia sa dosiahnuť svoje ciele a idú za nimi aj cez mŕtvoly. Ich život si vyžaduje človeka, ktorý sa nebojí riskovať a plne ich podporuje. Ideálnymi spoločníkmi sú lev, strelec, blíženec alebo vodnár.

pexels.com

Býk

Spoľahliví a zmyselní nositelia tohto znamenia potrebujú niekoho, kto bude ochotný sa im na celý život zaviazať, bude verný, lojálny a nebude sa ich snažiť predbiehať. Nebude ich komandovať a zároveň bude láskyplný a tak trochu aj romantický. V tomto smere sa k nim najviac hodia škorpióni, kozorožce, panny alebo ryby.

pexels.com

Blíženci

Nestáli blíženci sú veľmi nevinní a hraví a takpovediac celý život ostávajú deťmi. Majú zmysel pre humor, veľa optimizmu a radi tvoria. Výkyvy nálad nie sú ničím výnimočným a ani vrtochy nie. Preto potrebujú človeka, ktorý ich pridrží pri zemi a zároveň s nimi bude zdieľať ich nadšenie pre život. Najviac si rozumejú so strelcom, levom, váhami či vodnárom.

pexels.com

Rak

Uzavretí a tak trochu povýšenecký rak potrebuje čas a priestor na to, aby začal druhým dôverovať. Nikdy sa však celkom neotvorí a vždy bude mať v srdci kúsok vyhradený výlučne ako svoju tajnú komnatu. Rak preto potrebuje človeka, ktorý mu dá životnú istotu, oporu, cieľ a optimizmus. Prekoná s ním strach a zažije veľa pekného. Najviac sa k nemu hodí škorpión, býk, ryby a panna.

pexels.com

Lev

Horúci a silný lev je v princípe optimista, verí v svoju dokonalosť, silu a je vytrvalý. Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi inteligentní a vždy pripravení komplikovanú situáciu vyriešiť či pomôcť. Netolerujú nudných ľudí, preto sa k nim najviac hodia blíženci, váhy, strelci alebo barani.

pexels.com

Panna

V panne hviezdy zosobnili kombináciu hlbokého myslenia a zároveň zdravého rozumu. Práve predstavitelia tohto znamenia veľmi pozorne počúvajú, informácie selektujú a dbajú na detaily. Sú perfekcionisti a netolerujú vedľa seba plytkosť a hlúposť. Preto si najlepšie rozumejú so škorpiónom, kozorožcom, rakom alebo býkom.

pexels.com

Váhy

Láskavé a jemné váhy sú šťastné znamenie. V živote sa orientujú len na pekné veci, preto im niekedy unikajú racionalita a presne tú by mal vo vzťahu vyvážiť partner. Aby boli váhy spokojné a prežívali harmonické partnerstvo, mali by si vyberať buď blížencov, vodnára, strelca alebo leva.

pexels.com

Škorpión

Odvážni a oceľovo silní ľudia narodení v znamení škorpióna potrebujú duševne vyzretého a spoľahlivého partnera. Nemala by mu však chýbať empatia, ktorá by vo vzťahu vyvažovala veľa myslenia a úvah. Škorpióny milujú hlboko a úprimne, hoci sa o nich hovoria tie najhoršie veci. Najlepšie sa k nim hodia éterické ryby, panna, kozorožec alebo rak.

pexels.com

Strelec

Vzrušujúci, dobrodružní a vzletní strelci sa vedia nadchnúť pre život a preplávajú ním akoby nič! Majú v sebe mnoho racionálneho ale väčšinou ich viac ovplyvňuje emotívna časť ich vlastného ja. Veľmi dobre si rozumejú s podobne vzletnými znameniami, ale aj s ľuďmi, ktorí ich pridržia pri uzde a láskyplne usmernia. Hľadať by preto mali medzi blížencami, levom, vodnárom alebo váhami.

pexels.com

Kozorožec

Ambiciózni a racionálni ľudia s veľkým srdcom hľadajú v živote pochopenie a rovnocenného partnera do života. Neznášajú hlúposť, naivitu a pretvárku. Neradi sa voči ľuďom otvárajú, preto je ťažké získať ich dôveru. Sú zodpovední a schopní a očakávajú inteligentného a zároveň vtipného partnera. Najlepšie si rozumejú s rybami, býkom, pannou a škorpiónom.

pexels.com

Vodnár

Aktívny vodnár má v sebe kus mudrca a je takpovediac trochu strelený. Pre svoju pomerne prchkú a komplikovanú povahu potrebujú vodnári veselého a aktívneho partnera, ktorý im ukáže tie krásne stránky života, no najmä ich naučia pozitívne premýšľať. Ideálni sú blíženci, váhy, baran alebo strelec.

pexels.com

Ryby

Tajomné ryby sú zástancami romantiky a lásky, sú citlivé, zraniteľné a veľmi emocionálne založené. Potrebujú pri sebe rovnako citlivého partnera a nie človeka, ktorý ich svojou racionalitou zahriakne a zaženie do kúta. Ideálne si rozumejú s rakom, kozorožcom, býkom ale aj  škorpiónom.

Pozri aj: Moje oči boli ráno vždy opuchnuté a pokožka bez farby a problematická. Moje problémy sa vyriešili, až keď som sa začala riadiť týmito piatimi tipmi!

zdroj: babskeveci.sk (M)

7
Komentovať