Veľký vzťahový horoskop pre všetky znamenia zverokruhu: Ženy v znamení Ryby majú sklony k nevere a muži sa veľmi ľahko zamilujú

Monizz

Len málokto vstupuje do partnerského zväzku s tým, že by mal v úmysle svoju polovičku podvádzať. Nehádžme kameňom a radšej si pokorne priznajme, že niekedy nás život dovedie tam, kde sme si to naozaj nikdy nepredstavovali. Môže to byť zhoda náhod, naša vlastná hlúposť alebo životné okolnosti. Ktoré znamenia a ktoré pohlavia majú najväčšie sklony k nevere?

pixabay.com

Baran

Ženy – v znamení barana sa rady zabávajú a nemajú mieru. Milujú životné dobrodružstvo, cestovanie, zapájajú sa do nových vecí. Sú náchylné meniť svoje postoje a takisto aj partnerov, hoci niekedy naozaj celkom nevinne. Jednoducho si nebezpečenstvo neuvedomujú, vrhajú sa do všetkého strmhlav a potom sa čudujú, že odpustenie sa nedá získať.

Muži – v znamení barana nemajú od žien ďaleko. Ťažko sa zamilujú, no ak už, tak veľmi intenzívne. Pre ženy sú však príliš príťažliví svojou charizmou a otvorenosťou a dobre to vedia. Nuž, pokiaľ ide o podvádzanie partneriek, aj muži barani to majú nahnuté. Tak, ako ženy, aj oni sa vrhajú do dobrodružstiev a dôsledky si uvedomujú neskoro.

pixabay.com

Býk

Ženy – v znamení býka veria v hlbokú lásku a vynakladajú všetko úsilie, aby boli verné a nikdy neklamali. Tieto ženy podvádzajú len zriedkakedy, a ak už, tak vedzte, že ich k tomu vedie naozaj hlboká frustrácia alebo silný dôvod. Bežne však skôr, ako sa pustia do nového vzťahu, najprv ten starý ukončia a sú naozaj spravodlivé.

Muži – v znamení býka majú tendenciu laškovať. Radi sú stredobodom pozornosti, radi so ženami flirtujú, no len málokedy naozaj podvádzajú. Mnohé dámy na nich frustruje práve to, že ich navnadia a potom si ich nevšímajú. Nuž faktom je, že muži v znamení býka majú oči len pre jednu ženu a to spravidla pre tú svoju.

pixabay.com

Blíženci

Ženy – v znamení blížencov sú viactvárne. Často sa nevedia nájsť a dlho uvažujú o tom, čo je správne a čo by im prinieslo potešenie. Preto sú pre mužov často nepochopiteľné a nepolapiteľné zároveň. Avšak sú verné a ak sa s niekým pustia do vzťahu vedzte, že je to z ich strany definitívne a premyslené rozhodnutie. Nepodvádzajú a neklamú. Ak sa vyskytne v ich živote niekto, kto sa im vidí dôležitejší ako ich partner, na rovinu mu to povedia a nebudú ho klamať za chrbtom.

Muži – v znamení blížencov sú zmätenejší svojimi vlastnými obavami ako ženy. Podvádzajú málokedy, no rozhodne sú k tomu náchylní. Veľakrát je to len dôsledok vlastnej nespokojnosti a nestálosti v živote. Muži v tomto znamení nie sú ideálni partneri. Ani nie pre neveru, ale skôr preto, že naozaj nevedia čo chcú a názory menia z minúty na minútu.

pixabay.com

Rak

Ženy – v znamení raka sa vyznačujú jednoduchým slovíčkom – sú dôveryhodné. Spomedzi všetkých znamení zverokruhu môžete račiciam naozaj najviac veriť. Okrem toho, že sú rodinne založené, sú aj veľmi fér a hrajú vždy otvorenú hru. Jediné, čím v partnerstve môžu svoju silnejšiu polovičku dráždiť, je prílišne materinské cítenie.

Muži – v znamení raka sú, naopak, celkom iní a nedokážu sa k niekomu natrvalo pripútať. Ak sa to niektorému z nich podarí, vedzte, že je to len jeden z mála, ktorí potvrdzujú pravidlo. Milujú síce vášnivo, no často aj niekoľko dám naraz. Nevidia rozdiel v láske a fyzickej príťažlivosti. Nehanbia sa podvádzať, no budú si dávať dobrý pozor, aby sa to ich polovičky nedozvedeli a oni tak nestratili svoje istoty.

pixabay.com

Lev

Ženy – v znamení leva sú očarujúce bytosti, za ktorými sa otočí nejeden mužský krk. Ak je však reč o zahýbaní a nevere, levice sú tie posledné, ktoré by sa k niečomu takému nízkemu uchýlili. Klamstvo a skrývanie je pod ich úroveň a radšej vyrukujú s pravdou von, akoby mali chodiť tajne po kútoch. Podvádzajú málo, no problém je, že oni samé majú vo svojej majestátnosti stále pocit, že sú podvádzané a takáto hrozba sa im nepáči.

Muži – v znamení leva sú veľmi dôveryhodní. Aj keď sa cítia byť kráľmi a pánmi nad všetkým, čo sa ich týka, nevera a podvádzanie sú pre nich tabu. Podobne, ako pri ženskom pohlaví, aj muži – levy sú veľmi verní a ak by sa im v živote pritrafila iná láska, najprv by to spravodlivo ukončili so svojou partnerkou, až potom sa vrhli do iného potenciálneho vzťahu.

pixabay.com

Panna

Ženy – v znamení panny sú silné, dôverujú mužom a nepodvádzajú. V hĺbke srdca sú presvedčené, že nevera by ich zničila a preto ju radšej neriskujú, aj keby kdesi vzadu v hlave mali takéto pokušenie. A panny sa veru zničiť nedajú. Na to sú príliš hrdé a príliš silné.

Muži – v znamení panny sú podobne lojálni. Je veľmi pravdepodobne, že obe pohlavia tohto znamenia vyskúšajú všetky možné iné spôsoby, ako problémy vo vzťahoch napraviť, než by sa znížili k niečomu tak úbohému ako je nevera. V tomto smere sú rozhodne ideálni partneri.

pixabay.com

Váhy

Ženy – v znamení váhy nepodvádzajú z jednoduchého dôvodu, a síce, že sa už rodia so silným citom pre rodinu. Niečo ako nevera by bolo pre nich poškvrnením tejto rodinnej inštitúcie a to aj v tom prípade, že ešte vydaté nie sú a žijú „len“ v partnerskom zväzku, hoc aj krátko.

Muži – v znamení váhy sú na tom podobne a síce to nevnímajú tak citlivo ako ženy, ale vzťah ako taký pre nich znamená určitý vyšší stupeň životnej inštancie. Dôvodom ich lojality nie je len láska k druhej osobe, ale aj tendencia zachovať si hrdosť a úroveň.

pixabay.com

Škorpión

Ženy – v znamení škorpióna často prepadajú emocionálnym výkyvom, hoci sa navonok zdajú veľmi vyrovnané až kamenné. Ak im je emocionálne alebo duševne ublížené a oni problém nedokážu racionálne vyriešiť, uchýlia sa ku krátkej láske. V tom horšom prípade aj k dlhšej. Podvádzanie je pre nich najjednoduchším a zároveň najlepším spôsobom ako partnera  vytrestať. Hoci im na to niekedy ani nepríde. Ich vnútorné víťazstvo ich teší viac ako vedomie o ich partnerovej chybe.

Muži – v znamení škorpióna sú veľkí lámači ženských sŕdc. Milujú., ak sú z nich ženy hotové a radi ich do takejto situácie vedome dostávajú. Nie sú veľmi verní a častokrát to nedokážu vôbec. Udržať si jednu ženu a jeden vzťahu pre nich vyžaduje nadľudské úsilie. Ich chybou je to, že sa snažia uspokojiť v prvom rade svoje predstavy, až potom partnerkine.

pixabay.com

Strelec

Ženy – v znamení strelca sú zábavné v spoločnosti aj v láske. Milujú dobrodružstvo a nebránia sa ani krátkym láskam. Nedokážu byť vo vzťahu stabilnými partnerkami a ich muži tým veľmi trpia. Ony naopak trpia nudou a stereotypom, ktorý z duše nenávidia. Pri ženách – strelcoch sa však často stáva, že aj ony samé sú partnermi podvádzané. Práve pre ich vyčerpávajúcu nestálosť a neschopnosť prispôsobiť sa.

Muži – v znamení strelca sú na tom podobne, ako ženy. Uprednostňujú krátkodobé vzťahy, no keď sa zahryznú do jedného, potom sa z neho už nevymania. Sú síce prelietaví, ale len do tej doby, kým si nenájdu stálu partnerku. To sa už nedá povedať o dievčatách v tomto znamení. Takže muži – strelci síce podvádzať môžu, ale v konečnom dôsledku si chybu uvedomia a vrátia sa k svojej stálej polovičke.

pixabay.com

Kozorožec

Ženy – v znamení kozorožca naozaj vedia, ako vytvoriť a udržať rodinné šťastie. Nie sú prelietavé, nemajú tendenciu byť neverné, sú veľmi lojálne. Ich jedinou chybou je to, že sú často zaneprázdnené, naváľajú si na seba veľa povinností a záujmov a ich partneri tým trpia, čo sa môže odraziť na tom, že práve ženy – kozorožce sú obeťami nevery.

Muži – kozorožce sa narodili pre úspech. Ich odhodlanie a tvrdá práca z nich robia mužov činu a stredobodmi pozornosti. Pre ženy sú príťažliví, no oni sami uprednostňujú trvalý vzťah. Môžu ho síce ohroziť a neraz aj ukončiť, no k podvádzaniu sa uchýlia len zriedkakedy.

pixabay.com

Vodnár

Ženy – v znamení vodnára známe ako oddané partnerky aj milenky. V živote sú schopné ohroziť čokoľvek a kohokoľvek, ale nie seba a svoj vzťah. Sú veľmi oddané a verné. Pre tieto ženy je ich vlastný vzťah dlhodobou záležitosťou a veria, že aj trvalou a večnou.

Muži – v znamení vodnára sú verní, no majú malú chybičku, ktorou dráždia nielen svoje partnerky, ale aj cudzie ženy. Radi ich totiž pozorujú a obdivujú. Robia to potichu a nenápadne, ale nie natoľko, aby si to okolie nevšimlo. Na ozajstnú neveru nepomyslia, oddávajú sa nanajvýš nevere v myšlienkach. Srdcom sú však stále pri svojej partnerke.

pixabay.com

Ryby

Ženy – v znamení rýb sú chladné a preto sú vďačné za každú trošku romantiky a vášne od partnera. Ak nájdu vášnivejšieho a horúcejšieho muža ako je ten ich, nebudú váhať k nemu preskočiť. Problémom týchto žien je hlavne to, že sa akoby nevedia zobudiť a začať žiť v realite.

Muži – v znamení rýb majú sami nad sebou moc a nevedia sa ovládať. Ak ich zláka cudzia žena, len málokedy odolajú. Takéto potešenie cielene síce nevyhľadávajú, no keď k nim príde, neváhajú ho využiť. Pri mužoch v znamení rýb si ich partnerky naozaj nemôžu byť ničím isté.

Pozri aj: Týchto 35+ problémov, ktoré súvisia s nakupovaním, pochopí každá jedna žena

zdroj: babskeveci.sk

1
Komentovať