Ženy narodené v tomto znamení sú kráľovné zverokruhu! Týchto osem faktov to potvrdzuje!

Monizz

Nie nadarmo je lev kráľom zvieracej ríše. Tento prívlastok neobišiel ani ľudí narodených v jeho znamení a obzvlášť nie ženy. Medzi všetkými znameniami zverokruhu vedú vlastnosťami, akými sa prezentujú len najväčšie dobyvateľky a kráľovné! Sú narodené preto, aby ich ľudia obdivovali. To sú ženy – levice.

Článok pokračuje pod videom ↓
pexels.com

Sú zábavné

Levice sú schopné aj z tej najnudnejšej udalosti urobiť párty roka. Stačí, že sa objavia a otvoria ústa. Nie sú vyslovene vtipné, neprekypujú ani zmyslom pre humor, ale sú jednoducho prirodzene zábavné. Človek sa s levicami nikdy nenudí, lebo majú kopu pozitívnej energie a všetci sa túžia ocitnúť v ich okruhu.

Sú lojálne

Levice sú hneď po škorpiónoch najlojálnejšie znamenia. Nikdy nevyklebetia žiadne tajomstvo, a aj keď ich až trasie od zvedavosti, kým sa im sami nezveríte, neopýtajú sa, čo je príčinou vašej záhadnej nálady. Môžete sa na ne spoľahnúť tak v priateľstve, ako aj v partnerskom zväzku. Čokoľvek by si levice mysleli, von to od nich nepôjde.

pexels.com

Sú neodolateľné

Mužov priťahujú ťažké oriešky. A tými veru levice sú. Ako korisť sú pre mužské pokolenie priam nepolapiteľné, a ak sa aj s niekým dajú dokopy, ich partner nikdy nebude ten, kto bude mať v rukách opraty. Levice svojim správaním často pútajú pozornosť, a aj preto sú mnohým iným ženám tŕňom v oku. Žiaľ, prirodzenému šarmu levíc sa odoláva len ťažko.

Sú kreatívne

Kreativita je vlastnosť, ktorej majú levice na rozdávanie. Zvyčajne majú naozaj dobré a inšpiratívne nápady, nemusia veľmi premýšľať a fantastické predstavy o tom, ako by mala daná chvíľa vyzerať, prichádzajú akosi samé. Aj vďaka tomu sa im často darí v podnikaní a manažmente.

pexels.com

Sú štýlové

Levice sa s vkusom často už rodia. Sú známe tým, že majú radi dobré jedlá, obklopujú sa vyberanými ľuďmi, chodia na výlety len tam, kde im to za to stojí. Nikdy nerobia nič len tak, aby bolo. Vo všetkom majú štýl a o vkuse nehovoriac. Levice sú často presne tie ženy, ktoré na ulici obdivujeme za to, čo majú na sebe.

Sú inteligentné

Tieto ženy nie sú len atraktívne, zmyselné a kreatívne, ale aj múdre. Nenosia v hlavách encyklopédie, ale ten povestný zdravý rozum. Tak, ako zvierací kráľ ríše nemusí nad ničím veľmi premýšľať a vždy robí správne rozhodnutia, tak aj ženy narodené v tomto znamení majú v sebe čosi, čo sa dá nazvať vedomým inštinktom. Naň dajú a vďaka nemu sú kroky vedľa naozaj zriedkavosťou.

pexels.com

Sú skutočné priateľky

Ak máte kamarátku levicu, potom určite viete, že na túto ženu sa možno spoľahnúť. Okrem toho, že nič neprezradí a nebudete sa s ňou nudiť, vypočuje vás kedykoľvek, vo dne aj v noci, a oplýva neuveriteľnou trpezlivosťou. Veci vám povie rovno tak ako sú, no nikdy vám do očí nič nešplechne necitlivo.

Sú úspešné

Pri leviciach možno hovoriť o mnohostranných úspechoch. Nevynikajú len v jednej oblasti, ale darí sa im takmer vo všetkom, do čoho sa pustia. Tajomstvo tkvie v tom, že presne vedia odhadnúť svoje schopnosti, a tak sa púšťajú len do vecí, na ktoré majú. Keby sme to tak robili všetci, zažívali by sme menej sklamaní.

pexels.com

Máte aj vy vo svojom okruhu blízkych nejakú levicu? Dajte nám vedieť, či to na ňu sedí.

Pozri aj: Dámske účesy, ktoré dobývajú svet! Ženské, moderné svieže. Také, ktoré seknú každej jednej z nás

zdroj: babskeveci.sk (M)