Charakteristika znamenia: BÝK

Lucia Mužlová

Základné údaje:

Element: zem

Článok pokračuje pod videom ↓

Vládnúca planéta: Venuša

Farby: modrá, ružová, zelená

Šťastný deň: piatok

Šťastné čísla: 2, 4, 6, 11, 20, 29, 37, 47, 56

Najlepšie si rozumie s: Panna, Kozorožec

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Býk sú veľmi zmyselní, výkonní a spoľahliví. Sú to ľudia, ktorí radi žnú plody svojej práce. Milujú všetko, čo je dobré a krásne a často sa obklopujú hmotnými vecami. Dotyk je pre nich veľmi dôležitý, najmä čo sa partnerských vzťahov týka. Ste stabilní a trochu konzervatívní. Býk je jedno z najspoľahlivejších znamení zverokruhu. Tvrdohlavosť je vlastnosť, ktorá vás poháňa a núti dotiahnuť veci až do konca, no stále v súlade s danými pravidlami.

charakt1
topmattressreviews.net

Býk je pozemné znamenie a občas môže byť jeho nositeľ až prehnane pozorný k svojim blízkym. Výhodou je, že sa im darí vo finančnej sfére, pretože na svojich projektoch pracujú až kým nedôjdu do zdarného konca. Sú výborní pracovníci, ale aj priatelia, pretože sú vždy k dispozícii, bez ohľadu na to, kde a v akej situácii sa nachádzajú.

Vaša vládnúca planéta je Venuša, ktorá predstavuje lásku, príťažlivosť, krásu a tvorivosť. Ste dobrí kuchári a zvládate aj kreatívne, umelecké činnosti. Ste verní a nemáte radi náhle a nežiaduce zmeny vo vašom živote. Občas máte veľmi konzervatívny pohľad na svet a niekedy sa na peniaze a bohatstvo pozeráte cez prsty. Z každej chaotickej situácie dokážete s ľahkosťou vykorčuľovať.

Láska a sex:

charakt2
hdnicewallpapers.com

Pripravte sa na to, že vo vzťahu s Býkom budete musieť mať veľkú trpezlivosť. Sú extrémne citliví a dotyk je pre nich veľmi dôležitý. Za partnerov si často vyberajú ľudí z rovnakého prostredia či skupiny a väčšinou sú to ľudia s podobným intelektom, záujmami, ktoré im vypĺňajú voľný čas. Svoju náklonnosť ukazujú predovšetkým prostredníctvom materiálnych vecí a darčekov.

Rodina a priatelia:

charakt3
prosperityedwell.com

Rodina a domov sú pre Býka veľmi dôležité. Človek narodený v znamení Býka je veľmi inteligentný a má dobrý zmysel pre humor, čo z neho robí vynikajúceho spoločníka. Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi lojálni a vždy ochotní podať pomocnú ruku priateľstva. V skutočnosti, mnoho z ich priateľstiev sa začína už v detstve. Býk miluje deti a oceňuje čas strávený s rodinou, takže bude vždy prítomný na všetkých rodinných akciách a oslavách. Je tiež skvelým hostiteľom.

Kariéra a peniaze:

charakt4
iwillteachyoutoberich.com

Stabilita je kľúčové slovo pre toto znamenie zverokruhu. Býk miluje peniaze a bude tvrdo pracovať, aby ich získal viac. V práci je spoľahlivý, pracovitý, trpezlivý a dôkladný. Keď sa zameria na nejaký projekt, bude sa ho pevne držať a dotiahne ho do konca. Zmysel pre hodnoty je pre neho veľkou motiváciou, no motivuje ho aj túžba po odmene. Radi sa obklopujú hmotnými radosťami, dobrým jedlom a luxusom. Ich práca je pre nich teda veľmi dôležitá. Povolania, ktoré Býkovi najviac vyhovujú, sú napríklad práca v poľnohospodárstve, bankovníctve, medicíne, v oblasti vzdelávania a technológií.

Významné osobnosti narodené v znamení Býk:

Mária Terézia, Stevie Wonder, Cher, Jan Pavol II., Alžbeta II., Oldrich Kaiser, Petr Hapka, Jirina Bohdalová, Dagmar Patrasová.

Ak si chcete prečítať charateristiku iného znamenia, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre znamenie Býk, stlačte tu.

Ak si chcete prečítať horoskop pre iné znamenie, stlačte tu

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články