Týždenný horoskop pre znamenie PANNA

Michal Blaško

panna

Článok pokračuje pod videom ↓

Vás potešia vždy aj maličkosti. Takisto je to aj na Vianoce. Postačí vám dobrá kniha, pena do kúpeľa, prípadne nejaká tá kozmetika.

Vzťahy: V osobnom živote nastane zaujímavé stretnutie. Po dlhom čase sa stretnete s osobou, s ktorou nemáte doriešené niektoré osobné záležitosti. Nájdite zmierenie a spoločnú cestu a porozprávajte sa o živote. Uvidíte, že vám toto rozuzlenie prinesie úsmev a radosť.

Práca: Na vašom pracovisku môže nastať dočasná izolácia. Aby ste včas dokončili svoju prácu, budete potrebovať trochu viac pokoja na to, aby ste sa mohli sústrediť. Príde aj chuť svojhlavo nakupovať veci, ktoré neskôr budete i tak rozdávať.

Zdravie: Vo sviatočnej predvianočnej atmosfére objavíte ďalšiu inšpiráciu pre svoje budúce pracovné snaženie. Možno trochu viac dýchacích a žalúdočných problémov prebije schopnosť psychického nadhľadu.

Ak si chcete pozrieť horoskop pre iné znamenie, stlačte TU.

Charakteristika znamenia PANNA

Základné údaje:

Element: zem

Vládnúca planéta : Merkúr

Farby: biela, žltá, zelená

Šťastný deň: streda

Šťastné čísla: 3, 4, 8, 10, 21, 27, 33.

Najlepšie si rozumie s: Býk, Kozorožec

Vlastnosti:

Ľudia narodení v znamení Panny venujú veľkú pozornosť aj tým najmenším detailom a ich hlboký zmysel pre ľudstvo z nich robí to najstarostlivejšie znamenie zverokruhu. Ich metodický prístup k životu im zaisťuje, že nič… prečítať celý horoskop

Erotický horoskop: PANNA… prečítať erotický horoskop

Najnovšie články