Erotický horoskop: PANNA

Lucia Mužlová

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení Panny venujú veľkú pozornosť aj tým najmenším detailom a ich hlboký zmysel pre ľudstvo z nich robí to najstarostlivejšie znamenie zverokruhu. Ich metodický prístup k životu im zaisťuje, že nič neponechávajú na náhodu. Panny sú často prieberčivé a takisto veľmi opatrné.

Článok pokračuje pod videom ↓

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Býk a Kozorožec. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Rybami

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Ľudia narodení v znamení Panna sú veľmi starostliví. Svojho partnera dávajú doslova na piedestál. Nie je to tak, že by nevideli žiadne negatívne vlastnosti svojho partnera, jednoducho si ich dokážu všetko hravo odôvodniť. Ženy narodené v tomto znamení však mužom len tak ľahko nepodľahú. Nebudú sa chichotať na jeho vtipoch a ani sa nenechajú zlákať na sladké reči. Pokiaľ s vami váš partner zaobchádza s úctou a rešpektom a dáva vám pocítiť, že vás miluje, v spálni niekedy môžete byť aj presný opak Panny Márie. Tvárite sa síce nežne a nevinne, no za dverami izby to viete roztočiť. Ak však nebudete cítiť podporu od svojho partnera, budete mať pocit, že ste stratená a veľmi ľahko pretrhnete všetky väzby.

Vlastnosti, ktoré si na partnerovi vážite sú napríklad: taktnosť, dobré spôsoby, slušné správanie, no aj komunikatívnosť. Ste veľký romantik a pokojne povečeriate s partnerom pri sviečkach. Nebránite sa však ani pohodovému večeru v pyžame. Čo sa predohry týka, postupujete veľmi metodicky. Vyznáte sa vo svojom partnerovi a dokážete presne odhadnúť, čo mu robí najlepšie.

Obľúbená sexuálna poloha:

Dosť často sa stáva, že sa necháte podriadiť návrhom toho druhého. Nemáte síce veľmi bohatú fantáziu, no vaša srdečnosť je taká veľká, že všetky nedostatky zakryje. Celý život ste konformistkou a nevyhľadávate žiadne nové veci. V milovaní ste veľmi pozorní a túžite predovšetkým uspokojiť svojho partnera. V prístupe k milostnému životu ste veľmi zodpovedný. Najviac vám vyhovuje klasická misonárska poloha pri zhasnutom svetle. Aspoň raz za život však chcete vyskúšať aj niečo nové.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články