Erotický horoskop: Blíženci

Lucia Mužlová

pixabay.com

Blíženci sú veľmi expresívni a bystrí, pričom majú dve tváre a nikdy si nemôžete byť celkom istí, ktorej práve čelíte. Blíženci môžu byť na jednej strane družní, komunikatívni a vždy pripravení zažiť zábavu, no na strane druhej dokážu brať veci veľmi vážne, sú premýšľaví, nepokojní a dokonca aj nerozhodní.

Článok pokračuje pod videom ↓

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Váhy a Vodnár. Najkrajšie manželstvo však prežijete so Strelcom.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Blíženci idú na všetko so slovami, pretože majú úžasný dar reči. O tom, čo vo vzťahu chce dokáže priamo hovoriť. Ľudia narodení v znamení Blíženci potrebujú vzrušenie a sú neustále veľmi energickí, občas aj detinskí. Sú stále na cestách a neustále tvrdia, že hľadajú muža, ktorý s nimi dokáže držať krok. Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi koketné a okuzľujúce. To im umožňuje získať takmer každého muža, na ktorého ukážu prstom. Problémom je u nich oddanosť. Častokrát podliehajú mnohým povrchným vzťahom a dokonca môžu byť aj prelietavé. Ak však nájdu dokonalého milenca a človeka v jednom, ich manželstvo vydrží naveky.

Blíženci nie sú príliš náruživí a ani si osobu opačného pohlavia nepodmaňujú. Žijú akoby dvojaký život, pričom jedna časť je pozorovateľ a druhá konateľ. Viac ich priťahujú myšlienky ako činy. To znamená, že často o milovaní fantazírujú, čo ich dokáže duševne uspokojiť. Sú veľkými fanúšikmi predohier a ovládajú jemnejšie techniky milovania.

Obľúbená sexuálna poloha:

Blíženci dokážu v spálni presne povedať, čo od partnera chcú. Dokážu vás aj dostatočne presvedčiť na nejakú novú polohu alebo hru. Dvojtvárnosť tohto znamenia sa môže prejavovať aj bisexualitou. Milostný vzťah teda môže mať rovnako s mužom ako so ženou. Ich divoká povaha sa prejavuje v spálni najmä tak trochu zvrhlými požiadavkami, o ktorých v kútiku duše neustále fantazírujú. Konkrétnu obľúbenú polohu nemajú, stačí, že sa splnia niektoré z ich najtajnejších snov.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články