Erotický horoskop: BARAN

Lucia Mužlová

pixabay.com

Baran ako prvé znamenie zverokruhu symbolizuje začiatok niečoho energického. osoby narodené v tomto znamení sú veľmi energické, dynamické, žijú rýchlo a sú veľmi súťaživé.

Článok pokračuje pod videom ↓

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Lev a Strelec. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Váhou.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Baran chce byť vždy a vo všetkom prvý a nikdy kvôli tomu nemá žiadne výčitky svedomia. V láske sú ľudia narodení v znamení Baran často konfliktní a nezávislí, čo očakávajú aj od svojho partnera. Nepreferujú romantické väzby a neusadia sa, až kým si nie sú na sto percent istí a kým nie sú spokojní. Ich osobné úspechy ich často ovplyvňujú aj v partnerskom živote. Sú dosť netrpezliví a nič nenechajú na náhodu. Ak niekoho chcú, urobia všetko preto, aby daného človeka dostali. Niekedy môžu mať problém so sexuálnym sebavyjadrením a to môže spôsobiť, že sa cítia zraniteľne, čo nemajú radi. Túžia po perfektnom vzťahu a ak ho nedokážu mať, radšej ostávajú sami.

Ich pudy ovládajú aj ich sexuálne správanie. Často nedokážu tolerovať návrhy svojho partnera a neprijímajú žiadne polovičaté riešenia. Baran nemá rád rutinu, preto vás môže naučiť všelijakým novým kúskom. Nudiť sa s ním nebudete a neskĺznete ani do stereotypu. Baran dokáže silno fantazírovať a najlepšie urobíte, ak mu v tom dáte voľnosť a podvolíte sa jeho nápadom. Cítia sa vždy ako za mladi a neboja sa skúšať nové veci.

Obľúbená sexuálna poloha:

Keďže Baran sa vždy cíti ako vodca, rád takúto stratégiu preferuje aj v posteli. Pokiaľ sa jedná o muža, rád si ženu podmaňuje a mnoho intímností si dokonca vynucuje. Baran si rád vypočuje všetky tajné milostné priania, no väčšinou si aj tak spraví po svojom. Preferuje polohu odzadu a dokonca sa nebráni aj zväzovaniu, či rôznym sexuálnym pomôckam.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články