Erotický horoskop: Strelec

Lucia Mužlová

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení Strelec sú zvedaví a energickí. Strelec je veľký cestovateľ. Má otvorenú myseľ a filozofický pohľad na život ho motivuje k tomu, aby “blúdil” po celom svete a hľadal zmysel života. Strelci sú extroverti, vždy optimistickí a nadšení.

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Ryby a Lev. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Blížencom.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Ľudia narodení v znamení Strelca prežívajú život ako dobrodružné epizódy. Vždy sú v zhone a hľadajú vzrušujúce zážitky. Milujú život. Ich život spočíva v tom, že sú obklopení milujúcimi partnermi a priateľmi, či rodinou. Vo všeobecnosti priťahujú mnoho priateľov oboch pohlaví. V živote veľa experimentujú a usadia sa len s niekým, kto je rovnako dobrodružnej povahy. Sú veľmi dobromyseľní a vždy ochotní pomôcť. Muži sa do žien tohto znamenia veľmi rýchlo a ľahko zamilujú. Je to najmä preto, že si dokážu predstaviť danú ženu v role manželky. V sexe sú spontánny a neprekáža im ani milovanie na verejnosti. Občas sú títo ľudia rozptýlení svojou energiou a môžu dôjsť do štádia, kedy sa pre nich milovanie stáva tou poslednou vecou, na ktorú myslia.

Láska je pre nich dôležitá, no kým nájdu svoju spriaznenú dušu, nepodliehajú príliš hlbokým cieľom. Je to človek, ktorý chce ako prvý všetko nové vyskúšať. Často sa stáva, že majú v hlave viacerých potenciálnych partnerov. Počas celého života chcú všetko vyskúšať a dosiahnuť všetko to, čo sa dosiahnuť dá. Taký sú aj v milostnom živote. Všetko si vychutnávajú až do krajností. Majú radi orálny sex a pokiaľ sa jedná o mužov, svoje ruky dokážu dokonale ovládať a použiť ich „proti“ žene.

Obľúbená sexuálna poloha:

Strelec pri milovaní využíva všetky časti svojho tela a nebráni sa ani používaniu rôzych pomôcok. Radi sa milujú v nejakom oblečení, napríklad v pančuchách či odkolienkach. Preferujú misionársku polohu, ktorá je niečím okorenená, no nebránia sa skúšať ani iné polohy. V spálni je s nimi dokonca aj zábava.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články