Erotický horoskop: Vodnár

Lucia Mužlová

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení Vodnára sú väčšinou tichí a plachí, no na druhej strane môžu byť aj veľmi energickí a výstrední. V oboch prípadoch sa však jedná o hlbokých mysliteľov a vysoko intelektuálnych ľudí, ktorí sú vždy ochotní pomôcť druhým. Sú schopní vidieť riešenia bez toho, aby boli do problémov príliš zainteresovaní a dokážu veľmi ľahko vyriešiť akýkoľvek problém.

Článok pokračuje pod videom ↓

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Blíženci a Váhy. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Levom.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Ľudia narodení v znamení Vodnár nepreferujú príliš bežné veci a ani nerobia veci jednoducho. Je ťažké zistiť, kto zvádza koho alebo kto prebral iniciatívu nad vzťahom. Je ťažké predpokladať ich správanie vo vzťahu. Vodnár je citlivý k potrebám a reakciám svojho partnera, no pre jeho partnera je len veľmi ťažké si túto osobnosť skutočne prečítať. Vodnár chce vždy viac ako len nejakú osobnú spokojnosť.

Pre Vodnárov je milovanie akýsi výskum. Do toho, čo robí dáva všetku svoju energiu a vytvára tajomnú atmosféru, kde sa ale medzi inštinktom a vedomím dokáže dobre orientovať. Vodnári spoznávajú svojich partnerov cez milovanie. V intímnych chvíľach o sebe dokážu dosť prezradiť a cítia sa zraniteľne. Pred samotným milovaním je Vodnár vcelku zvedavá osobnosť, potom môže byť zamyslený dokonca až zachmúrený. Nie je to preto, že by bol sklamaný, skôr preto že takáto skúsenosť ho núti premýšľať o zmysle života a osamelosti duše. Nebojte sa, dokáže stáž pevne nohami na zemi. Vzťahy udržiava veľmi pevné a ak sa zamiluje, miluje celý svoj život. Len ťažko odpúšťa neveru.

Obľúbená sexuálna poloha:

Napriek tomu, že je Vodnár často vážny, milovanie s ním môže byť zábava a veselá hra. Vodnár má záujem o experimentovanie s novými polohami, má rád svoje rituály a neustále v sfére sexu pátra a všetko skúma. Ak má šancu sa obohatiť o nejaké skúsenosti, ide do toho naplno. Preferuje klasickú misionársku polohu alebo polohu, kedy muž leží na boku a ženu má pred sebou.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články