Erotický horoskop: BÝK

Lucia Mužlová

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení Býk sú veľmi zmyselní, výkonní a spoľahliví. Sú to ľudia, ktorí radi žnú plody svojej práce. Milujú všetko, čo je dobré a krásne a často sa obklopujú hmotnými vecami. Dotyk je pre nich veľmi dôležitý, najmä čo sa partnerských vzťahov týka.

Článok pokračuje pod videom ↓

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Panna a Kozorožec. Najkrajšie manželstvo však prežijete so Škorpiónom.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Býk sa vyznačuje svojou obrovskou sebakontrolou a je to cítiť najmä z jeho emócií. Aj ten najrozbúrenejší vzťah dokáže ukočírovať, upokojiť rozbúrené vody, a ak na neho netlačíte, je vždy veľmi pokojný a partnerské problémy rieši s chladnou hlavou. Najkrajšie chvíle zažijete s človekom narodeným v tomto znamení vtedy, ak mu budete venovať náležitú pozornosť. Býk je rád svojím partnerom hýčkaný. Často majú Býci potrebu hmotného zabezpečenia, preto ich vždy potešíte nejakým drobným darčekom či prekvapením. V živote si užívajú najmä tieto tri veci: umenie, sex a krásne veci, ktoré ich očaria na prvý pohľad. Ak Býk nie je spokojný vo vzťahu, často za tým stoja práve problémy zo spálne či nesplnené sexuálne túžby.

Býk sa miluje najmä srdcom a hlavne veľmi rád a je veľký romantik, preto nečakajte v spálni žiadnu divočinu. Ľudia narodení v znamení Býk nebudú nikdy svojich partnerov posudzovať podľa výzoru. Je jedno, či je žena štíhla, pri tele, či je staršia ako on alebo mladšia. Dôležité sú pre neho najmä pocity a zážitok zo samotného milovania.

Obľúbená sexuálna poloha:

Ľudia narodení v znamení Býk sú ideálnymi milencami. Dokážu pochopiť partnerove túžby, sú zmyselní a ohniví. Nie sú veľmi prieberčiví, no osobu opačného pohlavia musia pred samotným stykom naozaj milovať. Býk má najradšej klasickú misionársku polohu a v posteli nie je veľmi kreatívny. Zažiť s ním však môžete aj niekoľkohodinové milovanie. Mužov vzrušuje najmä červené prádlo, tma a zmyselná vôňa ženy.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články