Erotický horoskop: LEV

Lucia Mužlová

pixabay.com

Ľudia narodení v znamení Leva sú rodenými vodcami. Sú dramatickí, tvoriví,  sebavedomí, dominantní a len veľmi ťažko im odoláme. Či už ide o prácu alebo rodinu a priateľov, môžu dosiahnuť čo chcú.

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Baran a Strelec. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Vodnárom.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Ľudia narodení v znamení Lev chcú byť vždy v centre pozornosti, najmä keď sú okolo ľudia. Veria, že oni sú tou najlepšou voľbou pre opačné pohlavie a vyžarujú sebavedomie a sexualitu. Jednoducho povedané, vyžarujú istotu. Majú vyberavý vkus a čakajú, že budú hýčkaní a zbožňovaní. Sú tvoriví v posteli a taktiež veľkorysí. S partnerom sa často podpichujú. Čo sa milostného života týka, potrebujú mať pocit, že sú u ppartneravždy na prvom mieste. Majú radi sex, no chcú ho mať pod kontrolou. Snívajú o partnerovi na celý život, no vedľa seba potrebujú človeka, ktorý sa dobrovoľne podrobí ich podmienkam a požiadavkám.

Lásku potrebujú ako vzduch, jedlo, či vodu. Na milovanie je Lev takmer vždy pripravený a má silné sexuálne pudy. Ak si začnete s človekom narodeným v tomto znamení, už nemôžete zaváhať, pretože by ste ho mohli odradiť. Často je až príliš sebavedomí a myslí si, že po ňom všetci túžia. Po skončení milovania Lev čaká pochvaly a vôbec mu nevadí, že preskočil predohru, či požiadavky svojho partnera.

Obľúbená sexuálna poloha:

Lev je vytrvalý. Uprednostňuje partnera, ktorého môže ochraňovať, pretože má majetnícke a ochranárske sklony. Typickým pre toto znamenie je exhibicionizmus a častá chvála svojej potencie. A to najmä u mužov. Pri milovaní potrebuje Lev jasné signály, že sa jej to páči. Vyhovuje im poloha muž hore no preferujú aj polohu v stoji, keď je žena v miernom predklone. Nezabudnite Levom v posteli vždy na záver polichotiť a prejaviť im patričný obdiv za ich výkon.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články