Erotický horoskop: KOZOROŽEC

Lucia Mužlová

pixabay.com

Keď príde na uznávanie tradičných hodnôt, Kozorožec stojí prvý v rade. Ľudia narodení v znamení Kozorožec sú praktickí a veľmi seriózni, no na druhej strane sú aj veľmi nezávislí, vďaka čomu môžu dosiahnuť významný pokrok v súkromnej aj pracovnej sfére. Kozorožec je pozemské znamenie, pre ktoré nie je nič dôležitejšie ako rodina. Títo ľudia sú majstrami sebakontroly a majú potenciál byť veľkými vodcami.

Článok pokračuje pod videom ↓
dievca
pixabay.com

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Býk a Panna. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Rakom.

Vzťahy, láska:

Ľudia narodení v znamení Kozorožec sa potrebujú cítiť v bezpečí. Rovnako ako muži, aj ženy počítajú bezpečnosť v číslach a teda v účtoch. Pokiaľ vie, že jej nehrozí žiadny finančný problém, bude v domácnosti spokojná. Takéto ženy však nemusia nutne lipnúť na svojom partnerovi, pretože dokážu tvrdo pracovať aj samé. Keď však nájdu muža, chcú záväzok. Nebudú nikoho len tak podporovať, pokiaľ nemajú vo vzťahu istotu. Niekedy môžu takýto ľudia pôsobiť sebaisto až chladne. Pod povrchom sú však plní pocitov. Kozorožec sa k svojim pocitom takmer nikdy neprizná. Nemajú radi plytkých a prelietavých mužov a celkom dlho im trvá nadviazať dlhodobý vzťah. Niekedy však hľadajú len romantický románik, ktorý ale po prebudení ihneď končia a vracajú sa k svojim stereotypom.

Kozorožec verí, ba snaží sa o tom presvedčiť aj iných, že láska sa dá pochopiť len tak, ak sa vyskúša aj náruživosť. Svoje objatia, svoju sexuálnu aktivitu si plánuje rovnako ako celý svoj ostatný život. Kozorožci sú vždy na milovanie pripravení a ochotní. Sú na svoju sexualitu patrične hrdí a ovládajú aj veľa schopností a zručností. Milovanie je pre nich ako rituál a nástroj, pomocou ktorého dokážu uvoľňovať napätie. V spálni majú radi čistotu, pohodlie a dobré osvetlenie.

Obľúbená sexuálna poloha:

Kozorožec môže byť v spálni občas až trochu násilný. Nebojí sa zobrať si všetko, po čom túži. Miluje tancovanie a ak s ním tancujete v súkromí, je viac než isté, že sa preklopíte rovno do spálne. Vzrušuje ich pohľad na nahé telo a nebránia sa žiadnym experimentom.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články