Erotický horoskop: RAK

Lucia Mužlová

pixabay.com

Rak je hlboko intuitívne a sentimentálne znamenie. Rak je jedno z najnáročnejších znamení zverokruhu. Nositelia tohto znamenia sú veľmi emocionálni a citliví, pričom sa starajú hlavne o svoju rodinu a domov. Sú sympatickí a veľmi lipnú na ľuďoch, ktorí ich obklopujú.

Článok pokračuje pod videom ↓

K akému znameniu sa hodíte:

Najviac si rozumiete s partnermi narodenými v znamení Škorpión a Ryby. Najkrajšie manželstvo však prežijete s Kozorožcom.

pixabay.com
pixabay.com

Vzťahy, láska:

Pre ľudí narodených v znamení Rak znamená sexuálna intimita určitý záväzok. Vo vzťahoch sú veľmi nervózni a ak sa cítia byť opovrhovaní, schovajú sa pred partnerom do svojej ulity, pričom nastolia tzv. tichú domácnosť. Sú to veľmi krehké osobnosti, no taktiež veľmi intuitívne, majetnícke a často utekajú zo vzťahov, kde sa necítia byť milované. Chcú za každú cenu nájsť stabilitu a balans a potrebujú vedľa seba muža, ktorý ich zabezpečí po psychickej a aj finančnej stránke. Ak sa Rak stane otrokom vlastnej domácnosti, začne byť nespokojný, čo sa prejaví najmä v milostnom živote.

Rak potrebuje neustále povzbudzovanie, no na druhej strane rád preberá rolu učiteľa a pýši sa svojimi spálňovými skúsenosťami. Preto ak ste vo vzťahu s Rakom, nechajte sa viesť aj keď to všetko už ovládate. V opačnom prípade by mohli nastať nezhody. Rak má dve tváre, pričom jedna z nich je tolerantná a druhá môže byť mierne agresívna. Často sú za dverami spálne dominantní a majú radi, keď osoba opačného pohlavia poslúcha ich rozkazy. Pri milovaní sú však veľmi pozorní a dbajú na to, aby si to rovnako užili obe strany.

Obľúbená sexuálna poloha:

Radi používajú a opakujú techniky, ktoré im v minulosti priniesli úspechy. Zakončenia prstov majú veľmi citlivé a túto svoju schopnosť vedia aj náležite využiť a partner alebo partnerka to určite ocenia. Rak sa často miluje mimo posteľ. Neprekáža mu milovanie na kuchynskej linke, v obývačke či vo vani. Čím pestrejšie to je, tým lepšie. Muži Raci sú milovníci ženských pŕs. Nevyhýbajú sa ani rôznym erotickým pomôckam a olejčekom. Vzrušuje ich krajkované spodné prádlo. Najobľúbenejšia poloha je „na psíka“, alebo ak chcete, „odzadu“.

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články